צבי בן משה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך נכון להגן על הבית

המאמר באדיבות צבי בן משה

בשנים האחרונות אנו רואים תופעה מעצבנת ביותר של פריצות לתוך הבית, חצרות הבית ובתי העסק שלנו. לשם כך הרבה חברות ייצרו מגוון דרכים להגן על ביתנו מפורצים, ובזכות כך להצליח לישון טוב בלילה ללא פחדים. פריצה לתוך מרחבי הבית, גורמת לנו לתחושה לא נעימה, במקום שבו אנחנו אמורים להרגיש הכי בטוחים, הכי שמורים, לפתע נכנס אדם ופוגע בנו, לוקח מאיתנו חפצים ללא רשות. מקרים שכאלה יכולים להוביל להרבה טראומות וקשיים, עם מעורבים ילדים זה יכול להוביל להרבה חרדות וצורך בטיפולים. על מנת להימנע מכך מומלץ להגן על הבית שלנו כמו שצריך, ובכך לדעת שאנחנו יכולים ללכת לישון טוב בלילה.

אזעקה בבית

אחד הדרכים הטובות ביותר להגן על הבית הוא באמצעות מערכת אזעקה בבית. כיום יש הרבה אזעקות ולכל אחת דרך שונה להזהיר ולהגן על הבית. אזעקות בנויות באמצעות גלאי תזוזה, גלאים אלה יודעים לזהות אם מדובר באדם, חיה, גודל ולהפעיל התראה רק שבאמת יש צורך בכך. כמו כן אזעקות אלה יודעות לשלוח את ההתראה אל האיתוראן ובמקרים כאלה מתקשרים אליכם מהמוקד, בודקים אם ההתראה היא בעקבות תזוזה שלכם או שיש צורך בהגנה על הבית. במקרה וחברת האבטחה מזהה שמדובר בפריצה לבית, היא שולחת אל הבית מאבטח שמנסה לתפוס את הגנב ובכך לעזור לכם ללת הגנה לבית.

מצלמות לבית שלכם

הרבה בתים מוגנים היום ברישות מצלמות נרחב על פני הבית והחצר. על ידי כך אתם יכולים להיות בטוחים שגם אם יצליחו לפרוץ אל ביתכם, תדעו כבר לתפוס את הגנב בדרכים אחרות. היום ישנם מצלמות מעולות, שמספקות את האיכות הגבוהה ביותר, כך ששום גנב לא יוכל להתחמק מעיניכם. כמו כן כאשר מרשתים את הבית בכמה מצלמות, עלות הביטוח יורדת, ובמקרים של פריצה לבית וגניבה, הביטוח יכול לראות במצלמות האבטחה במה מדובר ומהר מאוד לפצות אתכם על האבדה הגדולה. כך שמצלמות האבטחה מספקות לכם אמצעי הגנה גם מול גנבים וגם מול חברות הביטוח, ככה שתהיו מכוסים ובטוחים מכל האזורים.

Share this post

גלילה לראש העמוד