מכונת כביסה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טעויות נפוצות בבחירת מכונת כביסה

אחד המכשירים הכי משמעותיים בכל בית, ללא ספק, היא מכונת כביסה. אין בית, בוודאי לא בית שיש בו ילדים, שאין בו מכונה כזו, הרבה פעמים אנחנו יכולים גם למצוא שאותה מכונה לא רק שהיא עושה עבורנו את הכביסה אלא היא גם מייבשת אותה.

למרות שאנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד סוגים ודגמים של מכונות כביסה, הרי שאנחנו יכולים לראות עדיין לא מעט טעויות שאנשים עושים כשהם בוחרים מכונה לבית. הטעויות נובעות לעיתים מחוסר הבנה, חוסר ידע ולעיתים, מתוך מחשבה שאם קונים את המכונה הכי יקרה או המכונה הכי מדוברת, זה אומרים שקונים את המכונה הכי טובה ויעילה. העניין הוא, שזה לא תמיד כך.

לפני שנציג כמה טעויות נפוצות בבחירת מכונת כביסה, נדגיש, אם אנחנו רוצים לקנות מכונה בצורה חכמה, מוטב לקרוא על הנושא קודם לכן, מוטב להבין את עולם המושגים שקיימים בתחום, חשוב מאוד גם ללמוד ולהבין מהן מכונות כביסה מומלצות ומה הן מכונות כביסה שפחות נחשבות אטרקטיביות. לשם כך גם רצוי לדעת אילו חברות נחשבות מובילות בתחום, ואילו פחות.

הנה מספר טעויות שאנשים נוטים לעשות, כאשר הם בוחרים מכונת כביסה.

הטעות הנפוצה ביותר היא, לרכוש מכונה קטנה מדי, מתוך מחשבה שזה יכול להספיק להם. צריך לזכור, סביר להניח שאם קונים מכונת כביסה, עושים את זה כשרווקים או בתור זוג צעיר. עם הזמן יבואו ילדים, ונצטרך מכונה הרבה יותר גדולה. לכן רצוי לקנות מכונה כזו מראש.

טעות אחרת, אנשים נוטים לקנות מכונות כביסה עם מגוון תוכניות אינסופי. בסוף הם מגלים שכל העבודה שלהם מתבצעת על 2-3 תוכניות עיקריות. אין טעם בכל התוכניות, מה שחשוב הוא, שאלה שאנחנו משתמשים בהן, יהיו אפקטיביות.

עוד טעות היא לא לבדוק כמה חשמל צורכת המכונה. כיום אנחנו יכולים להשתמש במדד אנרגטי בשביל לדעת כמה חשמל המכונה צורכת. זה מאפשר לנו לדעת כמה חשמל אנחנו נבזבז. חשוב מאוד לבחור מכונה שנמצאת גבוה במדד הזה, כך נוכל לחסוך בחשמל ומן הסתם, בהוצאות החשמל.

Share this post

גלילה לראש העמוד