פרופילי אלומיניום
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה אפשר לעשות עם פרופילי אלומיניום?

אלומיניום הוא חומר גלם פופולרי במיוחד. הוא מתאפיין בשלל יתרונות וביחס עלות-תועלת משתלם מאוד, ובהתאם מיוצרים ממנו שלל מוצרים. אחת האופציות היא פרופילי אלומיניום – פריט שלא תמיד מושך אליו תשומת לב רבה, ולמעשה הוא גם לא אמור להתבלט אלא להפך, אבל גם כך הוא מרכיב נכבד במוצרים כמו מערכות סולריות, קירות זכוכית, מקלחונים, שלטי חוצות, חלונות, דלתות ועוד.

מה אפשר לתחום באמצעות פרופילי אלומיניום?

פרופילי אלומיניום משמשים לתיחום רצפות פרקט. במקרים אלה המוצר המבוקש הוא פרופיל פרקט, כלומר מסגרת אלומיניום שמתאימה במיוחד להידור ולחמימות של הפרקטים. אופציה נוספת היא פרופיל גבס, כלומר פרופיל אלומיניום שמיועד לתחום גבס.

גם ריצוף קרמיקה ניתן לתחום בעזרת פרופילי האלומיניום. גם במקרים אלה באים לידי ביטוי כל היתרונות של האלומיניום, הן אלה הפרקטיים והן אלה האסתטיים, ובאופן טבעי ישנו מגוון רחב של פרופילים לקרמיקה כך שתוכלו להבטיח התאמה מיטבית בין הפרופיל לבין הריצוף.

שימוש נפוץ אחר בפרופילי האלומיניום הוא כסף לדלת או סף למדרגה. תפקידו של הסף לדלת הוא להשלים את המרווח בין הריצוף (אריחים או פרקט) לבין הדלת, ואילו תפקידו של הסף במדרגות הוא לספק הגנה למי שמשתמש בהן וגם להגן עליהן.

היתרונות הבולטים של פרופילים מאלומיניום

יתרון חשוב אחד של אלומיניום ובהתאם גם של פרופילים מחומר זה הוא העמידות לרטיבות. בהתאם מובטח לכם שפרופיל האלומיניום לא יחליד. באופן טבעי איכות זו קריטית בחדרי רחצה וגם בשימוש חיצוני.

יתרון נוסף של פרופילי אלומיניום הוא איטום איכותי. כאמור ניתן להשתמש בפרופילים אלה עבור חלונות ודלתות, ובמקרים אלה מובטחת לכם אטימה טובה מאוד ביחס לחום וקור.

כמו כן אלומיניום הינו חומר קל משקל ובה בעת עמיד. בהתאם שילוט חוצות, מקלחון או חלון עם פרופיל אלומיניום הוא גם כן מוצר לא כבד יתר על המידה ומצד שני כזה שיחזיק מעמד במשך שנים רבות.

על-מנת למצות את היתרונות של פרופילי האלומיניום חשוב לרכוש אותם מחברה ותיקה ואמינה דוגמת באו דקור שמציעה מגוון רחב של אפשרויות ובנוסף מספקת ייעוץ מקצועי יקר ערך שיעזור לכם לבחור נכון.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד