האם יש טיפול טבעי לחרדות?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

האם יש טיפול טבעי לחרדות?

התשובה לשאלה האם יש טיפול טבעי לחרדות? היא חד משמעית, כן. המשיכו לקרוא והבינו למה…

טיפול מקצועי בחרדות עזרת שיטת T.A.T

T.A.T היא שיטה לריפוי הנפש באמצעות טיפול- ללא כאב, ללא סבל וללא חדירה לפרטיות. זוהי טכניקה נרכשת לעזרה עצמית המזמינה את האני האמיתי לגדול ולפרוח, ללבלב ולהצליח. טכניקת אקופרסורה טאפאס היא טכניקת טיפולים אלטרנטיביים. שיטת TAT לא דורשת שימוש באמצעים חיצוניים כדוגמת כדורים, מחטים או מגע. כדי להפסיק את החרדות, צריך להעזיב את המידע הלא נכון מהתת מודע שלכם.

שיטת הטאט הינה גישה למגוון נרחב של הסרת הרגלים מגבילים מתת המודע עצמו, הגורמים לחרדה ומתח. על שינוי ובניית הרגלים חדשים חיוביים. שיטת טאט הינה שיטה יעילה וחדשנית המעניקה טיפול רגשי לילדים ומבוגרים, שיכולה לעזור באופן עמוק ואמיתי לצאת מבעיות בגוף ובנפש, מתוך הידיעה בדבר הכוח הנמצא בחיבור הבלתי אמצעי בין הגוף לנפש.  טיפול טבעי בחרדות, טיפול בחוסר ביטחון עצמי ועוד..

הטיפול שלכם בשיטת T.A.T יעזור לחרדות שלכם

הטיפול בשיטת טאט ישחרר אתכם מהעומס והקושי שאתם מרגישים וחשים. במהלך הטיפול יתהפכו לכם המחשבות שאתם רגילים אליהם, אלו שמגבילות ומשאירות אתכם במקום לא טוב.

תגידו להתראות למתחים ולחרדות שלכם!

מתחים, דאגות, צער וכאב רגשי-יהפכו לזיכרון שקט שאינו שולט בחייך ובמערכות היחסים שלך ואינו מכאיב יותר. תוכל לסלוח באמת למי שיושב לך בלב וממלא אותך תסכול, כעס ושנאה. קשיים רגשיים מילדותך, יעברו מחייך- ובמקומם תאהב את עצמך! חרדות, טראומות, פחדים, אלרגיות, תסכולים, דאגות, תקיעות ועוד- יתפוגגו מחייך לטובת עוצמה אישית. תוכל להתחיל הכול מחדש-בקלילות ואהבה.

בתהליך ה-TAT– את תרגישי הקלה, הרבה יותר נוח עם עצמך, הרבה יותר נינוחה והרבה יותר משוחררת מבעייתך. הטיפולים מחזקים ומבריאים. קורה ואחרי הטיפול, יש הצפה של הנושא המטופל, כיון שהיה בתודעה ועכשיו הוא מבקש לצאת מתוכך, לניקוי. צריך מעט סבלנות והודיה-כי מה שעולה-מתנקה ויוצא. מידע נוסף בנושא תוכלי למצוא באתר של יעל קשי.

תוצאות הטיפול נשארות איתכם ושלכם לתמיד

כמו שכתוב בליקוטי מוהר”ן ס”ב: “כי עיקר כל הדברים הם ההתחלה, כי כל ההתחלות קשות, מחמת שיוצא מהיפך להיפך. תוצאות הטיפול נשארות איתך לנצח.שהרי הטיפול מבוסס על תת-המודע שלך, על הקשר הבלתי אמצעי של הנפש-והגוף.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד