מולטי טריינר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

נכנסים לכושר עם מולטי טריינר

מולטי טריינר
כיום כולם מודעים בצורך לשמור על הכושר. הרבה אנשים עסוקים מאוד הבינו שעל מנת שיוכלו להמשיך להיות עסוקים עד 120, הם חייבים להקציב מס' שעות בשבוע על מנת לשמר ולתחזק את הכושר הגופני שלהם. זה לא תמיד קל ולא תמיד פשוט. לצורך כך הומצא ה – מולטי טריינר מדובר במכשיר ביתי שמדמה חדר כושר, והוא מאפשר להפעיל ולפתח את מכלול השרירים באופן מקיף ומקצועי, כאשר הכל נעשה מהבית.

למה מומלץ להשתמש במכשיר המולטי טריינר?

המולטי טריינר לא מצריך מקום רב, ולכן לא צריך להתלבט מידי לפני שמחליטים לרכוש אותו. מצד שני הוא יעיל מאין כמוהו. ניתן להפעיל בעזרתו את כל קבוצות השרירים, כאשר הכל נעשה באותו מכשיר אחד בלבד! והעלות שלו הינה סבירה בהחלט.

סוגי מולטי טריינרים הקיימים בשוק –

קיימים מס' דגמים שונים בשוק של מכשירי המולטי טריינר, הם כוללים פונקציות משתנות, וכמובן שככל שהמכשיר יכלול יותר פונקציות הוא יהיה יקר יותר.

הפונקציות שקיימות בדרך כלל במכשירי מולטי טריינר הם :

גלגלת עליונה – היא מיועדת לעבודה ולאימון על שרירי הזרועות ושרירי הגב.

לחיצת חזה – היא מיועדת לעבודה ולפיתוח של שרירי החזה ושל הזרועות מאחור.

משענת – היא מיועדת לפיתוח ולעבודה על הזרוע הקדמית.

פשיטת ברך בישיבה – היא מיועדת לעבודה ולאימון של שריר הארבע הראשי.

כאשר רוכשים מכשיר מולטי טריינר חשוב מאוד להקפיד על הדברים הבאים:

  • מכשיר המולט טריינר יכלול מספר פונקציות ויציע מגוון פעילויות שניתן יהיה לבצע במכשיר לצורך אימון ופיתוח של השרירים השונים בגוף.
  • מכשיר המולטי טריינר יהיה עם אפשרויות כיוונון והתאמה אופטימאלית למתאמן. חשוב מאוד להקפיד על כך שתהיה אפשרות לכוונן את הכיסא ואת כל רכיבי המתקן, באופן שהוא יתאים למשתמש. נקודה זו חשובה מאוד כאשר המכשיר נועד לכמה משתמשים שונים, ולא לאדם אחד בלבד.

לפני שאתם מוציאים את ההוצאה הכספית בעבור מכשיר המולטי טריינר, ענו לעצמכם בכנות, האם אתם בעלי משמעת עצמית חזקה מספיק על מנת לבצע את הרכישה הזו. הרבה אנשים בעלי רצון טוב רוכשים מכשירי אימון שונים, אך 'מופתעים' לגלות – שהפעילות לא נעשית מאליה ברגע שהמכשיר כבר בבית.

נדרשת עקביות ורצון, ורק כך מפיקים תועלת רבה מאוד מהמכשיר!

Share this post

גלילה לראש העמוד