עץ מלא
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שידות טלוויזיה מעץ

בעולם של היום, בתקופת העיצוב, הצבע, ההשקעה בכל פרט קטן וגדול בבית, נושא שידות טלוויזיה מעץ הוא אחד מהחשובים, המוכרים והמלאי אופציות לאנשים רבים בארץ. מוצר הטלוויזיה הוא מוצר אשר קיים כמעט בכל בית בארץ ובכל מקום הוא בגודל אחר ומונח על מדף או שידה אחרת. בשל המיקום של הטלוויזיה בחדר הסלון, בשל הציפייה הרבה שלה, בשל החשיבות שיש לה בתים מעוצבים, השידה הנמצאת מתחתיה יכולה לא פחות לבלוט, להפוך את הבית למושקע עוד יותר ולקבל צבע לא רק מהטלוויזיה אלא גם מהשידה עצמה.

החשיבות הרבה של בחירת רהיטים מעץ מלא

עץ מלא הוא בעצם העבודה הנבנית על עצים אשר מוכרים לכולם וגדלים בסביבה כגון עץ אלון, אשוח, דובדבן, אדר, עץ זית, אגוז ועוד רבים. העץ המלא מספר מגוון רחב של יתרונות גם לעיצוב וגם לאווירה. בעזרת רהיטים מעץ מלא הדבר מעביר חמימות רבה לבית, עיצוב כפרי ופשוט, קלאסיות וטבעיות מושלמת.

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של העץ המלא הוא גם זה שמספק את האווירה. העץ מלא לעומת עבודה עם עץ תעשייתי אינו פולט גזים מסוימים ואינו נלחץ בעת מזגי אוויר שונים ומותאם לאקלים מסוים אשר יכול להיבחר על ידי הרוכש. עץ מלא משדר בריאות, טבעיות ואפילו ריחות הבאים היישר מהטבע. בעת השימוש עם עץ תעשייתי הוא פולט גזים אשר משתחררים לאוויר ומפיצים זיהומים שיכולים לגרום למחלות חמורות לגוף האדם ולפגוע במערכות השונות כגון מערכת הנשימה, פגיעה בגרון ובאף.

בשל המגוון הרחב של העצים הטבעיים והמלאים בטבע יש את האפשרות לרכוש שידות טלוויזיה מעץ מלא בצבעים שונים משגעים, מגירות ומדפים להנחת הטלוויזיה, מכשיר הדי.וי.די ודיסקים, הכבלים ועוד מגירות לאחסון ולנוחיות המלאה של האנשים. הצבעים המסופקים הם צבעי שמנת לבן, צבעי כתום בהיר, צבעי ירוק, צבעי אדום בוהק, שידות אפורות, שידות כחולות בהירות, שידות בצבעי חום עץ טבעי מגוונים ואפילו שידה בצבע טורקיז מושך. השידות מגיעות בגדלים שונים אשר יכולים להתאים לכל בית, לכל טלוויזיה ולכל סגנון עיצוב ולספק את היופי המושלם בסלון.

Share this post

גלילה לראש העמוד