ביטוח חובה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

נסיעה בטוחה ברכב החדש מתחילה בביטוח לרכב

קניתם מכונית חדשה ואתם רוצים לנהוג עליה רק בצורה חוקית ובטוחה? אם כך, אתם צודקים, כי החיים אומנם מלאים הפתעות שאנחנו לא יכולים לצפות אך יש גם דברים שכן יכולים להיות תחת השליטה שלנו. לכן, אם אתם רוצים לנסוע בטוחה ממקום למקום ולשמור על החוקים, כדאי שכבר עכשיו תתעניינו איפה אתם יכולים לעשות ביטוח חובה לרכב, כי ללא ביטוח כזה אתם לא יכולים להתחיל לנהוג. מדובר על ביטוח שהוא לא רק חובה מבחינת החוק אלא זה גם הביטוח שבאמת יציל אתכם אם חלילה משהו יקר, כך שברור מדוע חשוב כל כך לעשות אותו.

איך בוחרים חברת ביטוח?

אם יש משהו בטוח, זה שלא חסרות בישראל חברות ביטוח כי מדובר על תחום משגשג ופעיל מאוד. עם זאת, לא בכל מקום תוכלו למצוא מחירי ביטוח חובה טובים ולא בכל מקום יציעו לכם גם מחירים כוללים אטרקטיביים לחבילת הביטוח לרכב. בנוסף לכך, העניין בבחירת חברת הביטוח הוא לא רק המחיר אלא גם האמינות, הוותק ואפילו השאלה כמה מהר יתנו לכם מענה בעת הצורך. זה לא סוד שאף אחד לא היה רוצה להפעיל את חברת הביטוח שלו, אך זה גם לא סוד שכל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו בסיטואציה שבה הוא חייב עזרה, ומהר. לכן חשוב לפנות רק אל חברה שחוות הדעת לגביה טובות כי מגיע לכם את הטוב ביותר.

מה משפיע על המחיר?

בין אם אתם רוצים לעשות היום ביטוח חובה, ביטוח מקיף או כל ביטוח אחר, חשוב לדעת שיש גורמים שונים שישפיעו על המחיר, כמו:

  • סוג הרכב והשנה שלו
  • אמצעי ההגנה שיש לרכב
  • העבר הביטוחי שלכם כנהגים
  • הגיל שלכם ועוד

לכן זה טבעי שאחרים ישלמו מחירים שונים על פוליסות הביטוח שלהם לעומת המחיר הכולל שבסופו של דבר יציעו לכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד