רכבים יד2
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הגיע הזמן לחזור לקניית רכבים משומשים

אחת מההוצאות הכי גדולות שכל אחד מאיתנו נאלץ להתמודד איתן מידי חודש זו ההוצאה על הרכב, אך מצד שני, רובנו לא באמת מצליחים לחיות בלי מכונית פרטית. יתרה מכך, בשנים האחרונות ניתן לראות שלכל משפחה יש שני רכבים, כך שברור מדוע ההוצאה הזאת הופכת להיות מכבידה יותר ויותר. נשמע לכם מוכר וגם אתם כבר לא יודעים מה לעשות בנידון כשאתם חושבים על החלפת אחת מהמכוניות? אם כך, כדאי שתדעו שקיימת אפשרות גם לקנות טויוטה ורסו יד 2. לקנות רכב משומש זה אומנם לקנות מכונית שלא מגיעה עם ניילונים ועם ריח "של חדש", אך זו יכולה להיות החלטה כלכלית חכמה וזו דרך נהדרת להוזיל בהוצאות.

שימו לב ממי אתם קונים

בין אם אתם חושבים על האפשרות של טויוטה ורסו יד 2 ובין אם מעניינות אתכם מכוניות משומשות אחרות, כדאי יהיה לבדוק מאיפה אתם קונים את הרכב המשומש. באופן כללי ניתן לראות שהאפשרויות העיקריות הן:

  1. לפנות אל סוכנות רכב שמתעסקת, בין היתר, במכירת מכוניות משומשות
  2. לפנות אל אדם פרטי שאתם מכירים ולקנות ממנו את הרכב שלו
  3. לענות על מודעות באינטרנט/בעיתונים של מכירת מכוניות

אין ספק שהדרך הכי טובה לקנות רכב משומש היא לפנות אל סוכנות שעוסקת בכך או אל מגרש של מכירת מכוניות משומשות, כי כך תדעו טוב יותר מה אתם קונים.

רכב אמין וטוב

אם תיקנו רכב משומש מסוכנות תוכלו להיות בטוחים שהרכב עבר תיקונים, בדיקות וטיפולים, וכך תדעו שאתם לא קונים חתול בשק. זה נכון: הרבה פעמים רכישת רכב משומש מסוכנות עולה יותר, אך היא גם נותנת לכם ביטחון גדול יותר לגבי המכונית שאתם רוכשים ולכן בסיכומו של דבר זה כן משתלם.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד