גלי הלם
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מהו טיפול בגלי הלם

תחושה של כאב היא מסוג אותם הדברים שלא כולנו יכולים לשאת, ובטח שלא כאשר הכאב כרוני, לא עובר ורק הולך ומתגבר. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, תוהים מה תוכלו לעשות בנידון ובהחלט יכול להיות שהגיע הזמן לחשוב על טיפול באמצעות גלי הלם. בבואנו לענות על השאלה מהו טיפול בגלי הלם, אנחנו מגלים שהטיפול הזה למעשה מדמה את מה שעושים הרעם והברק בטבע, רק שבמקרה של הטיפול הזה, אנחנו שולטים על העניין בצורה מבוקרת. אנחנו יכולים לבחור את העוצמה וגם את המקום שבו גל ההלם יפגע, מה שיוביל כמובן לתוצאות טובות במיוחד. זכרו שאפילו אם כבר ניסיתם את כל הטיפולים האפשריים ושום דבר לא באמת עזר לכם, בהחלט יכול להיות שטיפול בגלי הלם זה משהו שכדאי לכם לנסות כי הטיפול יעיל במיוחד.

גלי הלם

טיפול ללא כאבים

אין אדם שרוצה לקבל תשובה על השאלה מהו טיפול בגלי הלם ולא לדעת, בין היתר, האם מדובר על טיפול כואב או לא. חשוב לדעת שהרגישות לטיפול כזה בהחלט יכולה להשתנות בין אדם לחברו, ולכן גם עוצמת הטיפול הנבחרת תוחלט תוך כדי התהליך, בהתאם לתגובה של המטופל. כדאי לדעת שהטכנולוגיה שבעזרתה עושים טיפולים כאלה הינה טכנולוגיה בסיסית שרק הולכת ומשתפרת עם השנים, כך שאין לכם סיבה לחשוש מכאבים או מתופעות לוואי לא רצויות.

איפה עושים טיפולים כאלה?

איך אפשר לדבר על השאלה מהו טיפול בגלי הלם ולא לשאול את הדבר החשוב ביותר: איך בוחרים איפה לעבור את הטיפול? כדאי לדעת שיש הרבה מקומות שבהם בישראל של ימינו ניתן לעבור טיפולים כאלה אך לא בכל מקום התוצאה תהיה מספיק טובה. לא כל הרופאים שעושים טיפולים כאלה למטופלים שלהם מחזיקים את הטכנולוגיה הכי מתקדמת בתחום ולמען האמת, לא כל רופא מגיע גם עם הרבה ניסיון בנושא. לכן כדאי לבדוק בשבע עיניים לאיזו קליניקה אתם פונים כי אם יש משהו שבטוח – זה שתרצו לעבור טיפול עם יעילות גדולה שגם יגרום לכך שהכאב הכרוני ממנו אתם סובלים פשוט יעבור.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד