הובלות דירה במרכז
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הובלות דירה במרכז

בימים כתיקונם אנו גרים לנו בשלווה בביתנו הקט, יוצאים כל בוקר לעבודה וחוזרים בערב רק על מנת לאכול משהו, להתקלח ולצפות בטלוויזיה. אם יש לנו כלב אז בוודאי נוציא אותו לטיול קצר ונחזור למשכננו הנוח על מנת להמשיך בעיסוקי הפנאי שלנו. אך מתחת לפני השטח כולנו יודעים שיגיע היום שבו משאית גדולה תחנה בחנייה וכל החפצים שלנו יארזו בארגזי קרטון. זהו יום מעבר הדירה.

הובלות דירה במרכז היא אחת המשימות המאתגרות ביותר שקיימות וכדאי שרק בעלי מקצוע מיומנים יבצעו אותה. אמנם על פניו נראה שמדובר על פעולה פשוטה למדי שכרוכה בסך הכול באריזת חפצים, הוצאתם מהבית ושינועם לבית החדש. למעשה ישנם דברים רבים שצריך לדעת על מנת שהמעבר יסתיים בשלום וללא פגיעות ברכוש או בנפש.

הובלות דירה במרכז

מתי כדאי להתחיל לארוז

מעבר דירה הוא דבר שמתחילים לדבר עליו זמן רב לפני שהוא מתקיים בפועל. זו גם הסיבה ללחץ שאופף את הנושא בכל פעם שהוא נכנס לשיחה. הרעיון הוא להתכונן מראש ולא להשאיר את הדברים לרגע האחרון:

  • אם אתם מתכננים לעבור במהלך עונת הקיץ אז יש להבין שמדובר על תקופה מבוקשת למעברי דירות. על כן מוטב לפנות לחברת הובלה לפחות כמה שבועות בטרם המעבר בפועל ולשריין לכם את התאריך.
  • את האריזה ניתן לבצע בעצמכם אך מומלץ להסתייע באנשים מקצוע. אפשר להשיג קרטונים נקיים וחזקים מחברת ההובלות. כדאי להתחיל את האריזה כשבועיים לפני המעבר ולארוז לאט ובשלווה את הפריטים השונים. מומלץ לבצע הפרדה מלאה בין כל תחום בבית, ביגוד, מכשירי חשמל, מזון ועוד. בנוסף חשוב לרשוםhttps://www.tzevetlainyan.co.il/שירותי-החברה/הובלות-דירה על כל קרטון מה יש בו כך שהפירוק יתבצע במהירות וללא בלבול.
  • חוץ מהאריזה של כל הציוד ישנם דברים נוספים שצריך לבצע אשר קשורים לבירוקרטיה. חשבונות החשמל, המים, הגז ועוד דברים שיש לבצע בסמוך למעבר.

הובלה בעזרת מנוף

כיום ניתן לייעל אל תהליך ההובלה על ידי שימוש במנוף ייעודי שמקצר מאוד את תהליך המעבר. חברות הובלה רבות עובדות עם מנוף ככל שמדובר על מעבר של דירה שנמצאת בגובה קומה שנייה ומעלה. כדאי לברר שמפעיל המנוף הינו בעל הכשרה ורישיון.

Share this post

גלילה לראש העמוד