מועדון בהצדעה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מצדיעים לאנשי מילואים

אם יש אנשים אשר בזכותם אנו יכולים לישון היטב בלילה, הם אנשי מילואים. בדומה לחיילים הסדירים, המילואימניקים מוצבים בעמדות שונות כדי להגן על אזרחי ישראל. אך בשונה מהחיילים הסדירים, אנשי המילואים נאלצים לתמרן בין החיים האזרחיים שלהם לבין השירות הצבאי. כך שלא פעם, נאלצים המילואימניקים לחוות מבטים נזעמים מצד האישה או הבוס שלהם לאחר שאמרו את המשפט "אני יוצא למילואים".

מועדון בהצדעה

למילואימניקים מגיע יותר

מועדון בהצדעה הוא אחד המועדונים המוכרים יותר אשר נועדו לאפשר למילואימניקים לקבל הנחות משתלמות. עם זאת, מועדון זה מעניק למילואימניקים את ההטבות רק לאחר שרוכשים כרטיס אשראי. מילואימניקים רבים אינם רוצים או אינם מעוניינים לשלם עבור כרטיס אשראי נוסף. לשם כך, קם מועדון אשר בא לתת אלטרנטיבה ולמועדון בהצדעה. IDF4U הוא מועדון מיוחד אשר מעניק הטבות למילואימניקים ללא התחייבויות. אלה כמה מבין ההטבות אשר יכול לקבל כל מילואימניק אשר בוחר להצטרף:

  • חדרי בריחה – אוהבים לפתור חידות בתוך 60 דקות בלבד? רוצים לצאת להרפתקה אמתית? מילואימניקים יכולים לקבל הנחה על חדרי בריחה מאתגרים במרכז הארץ.
  • מרהטים את הגן – יש לכם גינה גדולה שאתם רוצים לרהט כבר זמן רב? אם אתם מילואימניקים, תוכלו לקבל כ-5% הנחה על מגוון רחב של מוצרים לגן.
  • ליהנות מחופשה בצימר – מעוניינים לקחת את האישה והילדים לצימר מפנק בחיק הטבע? אם אתם אנשי מילואים, תוכלו לקבל כ-10% הנחה.

נרשמים למועדון

כמובן, תוכלו להיחשף למגוון רחב יותר של הנחות, ברגע שתחליטו להצטרף אל IDF4U. אם כבר החלטתם להצטרף, כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לקישור, להכניס את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, להעלות את צילום תעודת המילואים שלכם ולבצע שליחה. שימו לב כי תעודת המילואים נועדה לאמת את הפרטים שלכם, ולא ייעשה בה כל שימוש אחר. ברגע שתקבלו גישה אל מועדון ההטבות, תוכלו ליהנות משורה ארוכה של הנחות ומבצעים, לדרג את ההטבות האלה ולקבל סיכום שבועי של כל ההטבות למייל. כמו כן, הנרשמים מקבלים מדבקת "גאה להיות מילואימניק" מרהיבה בחינם הביתה, שאותה ניתן להדביק על שמשת הרכב בגאווה.

Share this post

גלילה לראש העמוד