כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8

מאמר זה עוסק ביתרונות של כרטיסי SIM בינלאומיים ובפרט כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8. 

הכרטיס שמלווה אותנו בחיסכון בחו"ל

עם הופעת המכשירים הניידים והאינטרנט, כרטיסי ה-SIM הופכים להיות חלק יותר ויותר חשוב בחיינו. הם רק היבט אחד של טלפון נייד. עלינו לחשוב על ההיבטים האחרים שבהם אנו יכולים להשתמש כדי לחסוך כסף. יש אפילו כמה דרכים שבהן נוכל לחסוך כסף בחשבונות החודשיים שלנו על ידי שימוש בכרטיסי SIM וכן בחלופות אחרות כמו דמי נדידת נתונים ודמי נדידה בינלאומית.

כדאי לדעת לגבי סים בינלאומי – וורלד 8 שחלק מכרטיסי ה-SIM מצורפים לטלפון סלולרי. יש להם תוחלת חיים מוגבלת וצריך להחליף אותם כל כמה שנים. זה יכול לעצבן את בעליהם, שאולי לא ירצו לסחוב טלפון סלולרי בכיס כל הזמן. אנחנו צריכים דרך שאנשים יוכלו לקבל מידע על אורך החיים של כרטיסי ה-SIM שלהם ולקחת זאת בחשבון כשהם קונים אותם.

המספר הייחודי שלך

סים בינלאומי – וורלד 8 הוא גם המספר הייחודי שלך. מעניין לדעת כי ה-SIM הבינלאומי (International Mobile Subscriber Identity) הוא מספר זיהוי ייחודי המוקצה לכל הטלפונים הניידים שנרכשו על ידי אדם פרטי. הוא משמש לביצוע שיחות בינלאומיות ושליחת SMS. ה-SIM משמש גם לשירותי נתונים, כמו אינטרנט סלולרי, נדידת נתונים ושירותים בתשלום מראש.

כשאתם מזמינים סים בינלאומי – world8 יש עוד עובדות שיעניינו אתכם. המערכת הבינלאומית (International SIM) היא מרכיב מרכזי ברשת התקשורת הסלולרית העולמית. ה-SIM הבינלאומי הוא התקן העולמי לתקשורת סלולרית, והוא נמצא בשימוש מאז 1995.

על מנת לוודא שכל המפעילים הסלולריים עובדים על התכנסות הרשתות שלהם ופיתוח תקנים, ה-ITU הקים קבוצת עבודה בשם ITU-R GSM Association (GSM Association) כדי להגדיר תקנים בינלאומיים לטלקומוניקציה סלולרית.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אימון ספורטיבי לתינוקות – מה זה נותן לנו?
תינוקות הם הדבר היקר ביותר לנו, כל הורה טרי יודע עד כמה התינוק חשוב לנו ועד כמה אנחנו מתרגשים לקראתו...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
לימודי תפירת שמלות ערב – איך לבחור את הקורס הנכון?
תפירה צריך ללמוד כדי להצליח באמת, כדי לרכוש את המיומנות צריך גם להתנסות שוב ושוב עם המון סבלנות...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022
תיקון הליכונים מדריך מזורז
מכירים את המצב הזה שיש לכם בבית הליכון לא משהו, כזה שהחיים שלו מתחילים להסתיים? במקום לזרוק אותו לפח,...
קרא עוד »
פבר 28, 2020