חבילות אקספון 018 – מהן כוללות וכמה הן עולות?

במהלך השנים, נוספו עוד ועוד חברות סלולר לשוק והן מאפשרות לנו ליהנות מחבילות אטרקטיביות הכוללות להוציא ולקבל שיחות, הודעות, גלישה באינטרנט וכן להשתמש בטלפון בחו"ל דרך הרשת שלהן. 

אחת מאותן חברות חדשות יחסית, היא חברת אקספון 018. החברה מספקת הן שירותי סלולר והן שירותי אינטרנט, כולל שירות של סיבים אופטיים לצרכים פרטיים ועסקיים. בין היתר, החברה מספקת שירותי אינטרנט במחיר של עד 20 שקל ל-200 מגה בסלולר, שירות תשתית וספק אינטרנט החל מ-90 שקל ועוד. 

מדובר על מחירים נמוכים ביחס לשוק, ולכן היא נהנית מקהל לקוחות גדולות ומשמעותי. צריך לציין, שהחברה גם מפעילה שירות תקשורת סלולרית תחת מותג של חברת WECOM  אשר זוכה להצלחה גדולה בזכות התנאים והשירות הייחודי שלו. החברה אומנם מבססת את השירות שלה על תשתית של בזק, אך הלקוחות עובדים מולה בצורה צמודה ואינם נדרשים להיות בקשר עם חברת בזק בשום עניין. 

קנו חבילות אקספון 018 >>>

איך בוחרים שירות של חברת אקספון 

בשביל לבחור שירות של חברת אקספון, יהיה נכון לבחון מה בדיוק החברה מציעה והאם היא מספקת מסלולים במבצעים והנחות. ניתן להשוות את התוכנית שהחברה מספקת אל מול תוכניות של חברות אחרות, נניח חברות הוט, 012, רמי לוי וחברות אחרות. כך אפשר לראות שאכן התנאים והשירותים שהחברה מספקת, אידיאליים ומשתלמים הרבה יותר ביחס לתוכניות אחרות. 

צריך לומר, השירות והתנאים של החברה יכולים להיות מאוד אטרקטיביים, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור בעלי עסקים או בעלי מקצוע, בפרט בכל מה שקשור לתוכניות ספציפיות הקשורות אליהם ויכולות לשרת אותם בדרכים שונות ומגוונות. לכן מומלץ מאוד להיעזר בהן, ולשמוע מה יש לצוות החברה להציע לכם. 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארונות אמבטיה
חדר האמבטיה הוא מקום בו אנו יכולים להרגיש רגועים ושלווים. זה המקום בו אנחנו מתקלחים ומתרעננים לפני...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
להנציח אדם יקר בעיצוב מצבה
אחד הדברים המורגשים ביותר כאשר אנו מגיעים אל בית קברות הוא הרגש שעוטף את הנפטרים. רגש זה נוצר כאשר אנו...
קרא עוד »
אפר 18, 2022
חדרי בריחה שמתאימים לגיקים
אז אתם מחפשים חדר בריחה, אבל אתם רוצים להיות בטוחים שהמקום אכן יאתגר אתכם, שהתעלומה תהיה מורכבת מספיק...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019