קורס פיתוח אפליקציות לילדים, לימודים מעניינים לצעירים

קורס מפתחי תוכנה לילדים הוא הזדמנות אידיאלית לפתח את כישוריהם. הקורס ילמד אותם כיצד לתכנת באמצעות מגוון שפות ופלטפורמות. . הקורס מבוסס על אותם עקרונות כמו חינוך בית ספר רגיל. הם ילמדו באמצעות פעילויות בונות ואינטראקציה עם קבוצת עמיתים. הם גם ילמדו כיצד להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת כדי ליצור משחקים משלהם, אפליקציות וכו'. התלמידים יכירו מושגים כמו: מבוא לתכנות מחשבים משאבי חומרה ותוכנה למחשב תכנות לוגי.

איך עובד הקורס?

בקורס זה מבית ליפלרנר ילמדו הילדים כיצד לפתח יישומים משלהם שניתן להשתמש בהם בכיתה. הם נלמדים על ידי מפתח מנוסה ויוכלו ליצור אפליקציות משלהם עבור iOS ואנדרואיד. המטרה העיקרית שלנו היא ללמד את הילדים כיצד לקודד, ולאחר מכן לגרום להם להשתמש בכישורים שלהם בכיתה. אנו מקווים שקורס זה יועיל ללמידה שלנו, אנו מנסים לקדם דרך טובה יותר ללמד מדעי המחשב ותכנות לילדים וגם למבוגרים. אנו שואפים להיות אחד מבתי הספר הטובים ביותר בהוראת מיומנויות אלו ואנו מאמינים שזה יהיה פורה גם בחיינו! אנו מאחלים לכולכם זמן טוב ללמוד JavaScript או כל שפת תכנות.

מה ניתן ללמוד להכין בקורס? 

פיתוח אפליקציות הוא קורס פופולרי מאוד לילדים. זוהי דרך מצוינת ללמד אותם את היסודות של תכנות ומדעי המחשב. בסוף כל יום, הילדים עוברים מבחן כדי לראות אם הם שלטו בקורס. הם יכולים גם לבדוק את ההתקדמות שלהם באחד מפורטלי הלמידה המקוונים שיצרנו עבורך באינטרנט. קורס פיתוח אפליקציות לילדים הינו קורס המלמד ילדים כיצד לפתח אפליקציות באמצעות שפות תכנות שונות. הקורס מבוסס על הרעיון שתכנות הוא לא רק ללמוד לכתוב תוכניות, אלא גם ללמוד לחשוב ולהבין בעיות.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזון לחתולים מותאם לכל גיל
חתולים הם טורפים והם זקוקים למזון על בסיס בשר. הם לא יכולים לעכל מזון מהצומח. ישנם סוגים רבים ושונים...
קרא עוד »
ינו 26, 2023
קורס איגרוף תאילנדי בתל אביב – איפה אפשר ללמוד
איגרוף תאילנדי, הידוע גם בשם Muay Thai, הוא אומנות לחימה פופולרית להפליא המדגישה כוח, טכניקה וזריזות. אם...
קרא עוד »
מאי 01, 2023
איך בוחרים בית גידול לכלבים?
רבים הסיפורים הלא נעימים על בתי גידול שמגדים כלבים גזעיים בתנאים קשים שגם הופכים את הכלב שגדל בבית...
קרא עוד »
יונ 04, 2017