קורס פיתוח אפליקציות לילדים, לימודים מעניינים לצעירים

קורס מפתחי תוכנה לילדים הוא הזדמנות אידיאלית לפתח את כישוריהם. הקורס ילמד אותם כיצד לתכנת באמצעות מגוון שפות ופלטפורמות. . הקורס מבוסס על אותם עקרונות כמו חינוך בית ספר רגיל. הם ילמדו באמצעות פעילויות בונות ואינטראקציה עם קבוצת עמיתים. הם גם ילמדו כיצד להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת כדי ליצור משחקים משלהם, אפליקציות וכו'. התלמידים יכירו מושגים כמו: מבוא לתכנות מחשבים משאבי חומרה ותוכנה למחשב תכנות לוגי.

איך עובד הקורס?

בקורס זה מבית ליפלרנר ילמדו הילדים כיצד לפתח יישומים משלהם שניתן להשתמש בהם בכיתה. הם נלמדים על ידי מפתח מנוסה ויוכלו ליצור אפליקציות משלהם עבור iOS ואנדרואיד. המטרה העיקרית שלנו היא ללמד את הילדים כיצד לקודד, ולאחר מכן לגרום להם להשתמש בכישורים שלהם בכיתה. אנו מקווים שקורס זה יועיל ללמידה שלנו, אנו מנסים לקדם דרך טובה יותר ללמד מדעי המחשב ותכנות לילדים וגם למבוגרים. אנו שואפים להיות אחד מבתי הספר הטובים ביותר בהוראת מיומנויות אלו ואנו מאמינים שזה יהיה פורה גם בחיינו! אנו מאחלים לכולכם זמן טוב ללמוד JavaScript או כל שפת תכנות.

מה ניתן ללמוד להכין בקורס? 

פיתוח אפליקציות הוא קורס פופולרי מאוד לילדים. זוהי דרך מצוינת ללמד אותם את היסודות של תכנות ומדעי המחשב. בסוף כל יום, הילדים עוברים מבחן כדי לראות אם הם שלטו בקורס. הם יכולים גם לבדוק את ההתקדמות שלהם באחד מפורטלי הלמידה המקוונים שיצרנו עבורך באינטרנט. קורס פיתוח אפליקציות לילדים הינו קורס המלמד ילדים כיצד לפתח אפליקציות באמצעות שפות תכנות שונות. הקורס מבוסס על הרעיון שתכנות הוא לא רק ללמוד לכתוב תוכניות, אלא גם ללמוד לחשוב ולהבין בעיות.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי אינסטלציה
כשכואבת לנו השן, אנו ממהרים להגיע לרופא השיניים שלנו, וכאשר יש בעיה בצנרת או סתימה בביוב, קוראים...
קרא עוד »
ינו 31, 2018
בחירת גריל גז שמתאים בדיוק לצרכים שלכם
בחמש השנים האחרונות חל מהפך בכל מה שקשור לבחירת גריל לחצר הביתית, המרפסת או הגג. אם מרבית הישראלים עד...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
מה נחשבת אלימות במשפחה לפי החוק
העונשים הניתנים על עבירות של אלימות במשפחה הינם חמורים הרבה יותר בהשוואה לעבירות אלימות אחרות. הסיבה...
קרא עוד »
אוג 14, 2018