אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כמה עולה כיום קלנועית?

קטנועים הם אמצעי תחבורה נפוץ עבור אנשים שצריכים להתנייד בחיי היומיום שלהם. הם משמשים גם לפנאי ותחבורה לקשישים או נכים. אנשים עם בעיות ניידות, כגון דלקת פרקים, יכולים להפיק תועלת מקטנועים מכיוון שהם יכולים לעזור להם לנוע ביתר קלות. ועם פחות כאב. קטנועים הם דרך מצוינת להתנייד בעיר, אך הם עלולים להוות מטרד אם אינך יודע כיצד להשתמש בהם. למי שיש בעיות ניידות, קטנועים הם אלטרנטיבה מצוינת למכוניות ואוטובוסים. הם יכולים גם להיות דרך מצוינת להתנייד ברחבי העיר.

סוגים שונים של קלנועיות

ישנם סוגים שונים של קלנועיות בשוק. אלה נבדלות ביצרן, במחיר, באיכות, בסוג (מצבר או גז), בגודל, כמות המושבים, במהירות המירבית ועוד. לאחר שתבחנו היטב את הפרמטרים השונים תוכלו לבחור את הקלנועית המתאימה לכם ביותר בהתאם לצרכים שלכם. 

כמה יכולה לעלות לי קלנועית?

יש ההבדל בין קלנועיות חדשות לקלנועיות יד שנייה. בדרך כלל קלנועית איכותית יכולה לעלות בין 10 ל-20 אלף שקלים. קלנועיות קטנות מתקפלות עולות בין 10 ל-12 אלף שח. קלנועיות יד שנייה עשויות לעלות שליש או חצי מחיר ולעתים פחות מכך. תלוי באדם המוכר אותם. באתר חשמלית ריידר תמצאו מגוון רחב של קלנועיות למכירה, חדשות ויד שנייה לפי הצרכים שלכם. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

לרכישת קלנועית יד שנייה >>>

מי צריך קלנועית?

קלנועית יכולה לתרום כמעט לכל אדם. בעיקר לאנשים מבוגרים שקשה להם להתנייד ממקום למקום או אנשים המתגוררים במושבים ומחפשים כלי רכב ידידותי שנעים ונוח לנסוע בו במהירות סבירה ולהתנייד בנחת ממקום למקום. קלנועית יכולה לשמש גם ככלי רכב נוח לקחת את הילדים לגן, ללכת למכולת השכונתית או אפילו להוציא בן משפחה מבוגר לטיול ולנשום אוויר.

בקרו באתר של חשמלית ריידר >>>

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email