אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך תדעו שאתם טסים עם חברת תעופה בטוחה?

 

כדי לדעת אם אתם טסים עם חברת תעופה בטוחה, חשוב לבדוק האם יש לה מוניטין טוב והאם רקורד הבטיחות שלה טוב. חברות תעופה חייבות לציית לתקנות והנחיות קפדניות כדי להבטיח שהלקוחות שלהן בטוחים.

הצעד הראשון הוא קיום תקני הבטיחות הנכונים עבור חברת התעופה. השלב השני הוא רישום בטיחות טוב. שלב שלישי וחשוב ביותר הוא מידע שקוף על רקורד הבטיחות של חברת התעופה.

אז איך בוחרים חברת תעופה בטוחה? ישנן דרכים רבות לבדוק טיסה בטוחה. אתה יכול לבדוק את אתר האינטרנט של חברת התעופה, ביקורות לקוחות ומדיה חברתית. עם זאת, שיטות אלה אינן חסינות תקלות.

ישנה רשימה של שאלות שכדאי לשאול לפני הזמנת הטיסה: 

יש להם הגבלת גיל?

האם יש מגבלות על מטען או גודל אחרות?

איך רישומי הבטיחות שלהם?

מה עלות הנסיעה?

מה מצב המטוסים שלהם?

לעתים קרובות אנשים עם חרדת טיסה תוהים כיצד הם יכולים לדעת בוודאות שהם טסים עם חברת תעופה בטוחה. אין תשובה אחת לשאלה הזו כי אין דרך לדעת בוודאות בכל הנוגע לבטיחות בתעשיית התעופה.

בטיחות חברת התעופה היא נושא מדאיג כבר שנים רבות, אבל אף אחד לא יכול להגיד לך אם הטיסה שלך תהיה בטוחה או לא. ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על בטיחות חברת התעופה. על הנוסעים להיות מודעים למה הם ואיך לגלות אם הם טסים עם חברת תעופה בטוחה.

לחברות התעופה מוטלת אחריות להבטיח את בטיחות הנוסעים שלהן, ולכן עליהן לספק מידע כיצד לזהות מתי אתה טס עם חברת תעופה בטוחה. מינהל התעופה הפדרלי (FAA) אחראי להסדיר זאת, וחברות התעופה חייבות לחשוף אילו חברות תעופה עומדות בדרישות הבטיחות של ה-FAA.

הצעד הראשון הוא לבדוק האם חברת התעופה קיבלה אישור על ידי ה-FAA כמי שעומדת בדרישותיה לבטיחות תעופה או לא. תהליך הסמכה זה מחייב חברות תעופה להגיש בקשה ולעבור בדיקות של ה-FAA לפני מתן הסמכה. תוכל למצוא מידע נוסף על תהליך זה באתר ה-FAA

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email