איך יודעים מה גודל המסך המומלץ לבית

לפעמים גודל המסך המומלץ של הבית שלך הוא לא זה שאתה רוצה. גודל המסך המומלץ בעיני חלק מהאנשים הוא 1920×1080 סטנדרטי. עם זאת, ישנם כמה מותגים המאמצים את ה-1920×1200. מחשבים אלו מציעים איכות תמונה טובה, אך הם גם עולים יותר.

הרבה אנשים מתקשים להחליט על גודל המסך המתאים לביתם. הם פשוט לא יודעים מה עליהם לבחור. אנחנו רוצים לעבוד בנוחות על מחשב נייח, מחשב נייד או טאבלט והבית שלנו צריך להיות מצויד במסכים, טלוויזיות חכמות ומסכים מסביב. 

הבית שמאפשר לנו לצפות בתוכן דיגיטלי מכבלים, שירותי סטרימינג ושירותים כמו יוטיוב

הבעיה הראשונה היא שגודל המסכים משתנים בכל מטרה ולכל יישום. כיום מדובר במספר גדלים זמינים שונים ועלינו לבחור איזה גודל מתאים לתקציב שלנו, לצרכים שלנו והכי חשוב, כמה זמן אנחנו מוכנים להקדיש לצפייה בטלוויזיה או לשימוש במחשב. 

גודל המסך המומלץ לבית שלכם אינו מספר קבוע, זה תלוי בסוג הבית שיש לכם ובהעדפות האישיות שלכם. המלצות עבור מסך בסלון, אנו ממליצים על גודל של לפחות 16,3 ס"מ (הכי רחב) ו-9 ס"מ (הגבוה ביותר) עבור הטלוויזיה שלך. עבור כל שאר המסכים אנו ממליצים להשתמש במסך הקטן ביותר האפשרי. לדוגמא צג מומלץ בגודל 17 אינץ' הוא ההמלצה האישית שלנו לכל בית עם ילדים. עבור משקי בית גדולים יותר, צגים גדולים יותר הם מוּמלצים. 

וכאשר מדובר על מחשבים ניידים, עבור רוב האנשים, הטווח המומלץ של גדלי מסך הוא בין 13.3 ל-17.9 אינץ'. עם זאת, ישנם מקרים שבהם גודל המסך המומלץ שונה מהערכים הללו. לדוגמה, אם יש לך מחשב שולחני או מחשב נייד בגודל מסך של 15 אינץ' ומעלה, עליך לשקול להוסיף צג חיצוני שישמש כתצוגה העיקרית שלך אם אתה צריך מחשב לעבודה.

בקרו בחנות שלנו: https://custom-pro.co.il/

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לתכנן את תקציב החתונה
בדרך כלל כאשר זוגות מתכננים את תקציב החתונה שלהם, הם צריכים לקחת בחשבון מספר דברים חשובים שיכולים...
קרא עוד »
אוק 19, 2016
מגשי אירוח לאירועים משפחתיים
אירועים משפחתיים הם זמן לחגיגה ולביחד, ומגשי אירוח יכולים להיות דרך נפלאה לקבל את פני האורחים ולהזין...
קרא עוד »
אפר 02, 2023
צלם חתונות מקצועי – כך תבחרו
בכדי שהחתונה שלכם תוכל להיות מתועדת בדיוק לפי הדרישות שלכם, יהיה זה חשוב שתבחרו בצלם חתונות אשר מסוגל...
קרא עוד »
ינו 11, 2018