האם ניתן למצוא שותף להורות משותפת אונליין?

נכון לשנת 2022 יש אפשרות למצוא שותף להורות משותפת אונליין. במאמר זה נרחיב אודות הנושא וזאת על מנת שכל אחד מהקוראים ידע כיצד הדבר עובד והאם הוא מתאים גם לו. קריאה נעימה.

הורות משותפת אונליין

אנשים שמעוניינים למצוא פרטנר או פרטנרית להורות משותפת יכולים לעשות זאת גם באופן מקוון וזאת באמצעות פנייה לאתר ייעודי למטרה זו. נכון להיום יש שני סוגי אתרים אשר מספקים את השירות:

  • אתר היכרות אונליין – אתר אינטרנט אשר פועל לרוב בשיטת הדייטינג רק שכאן במקום למצוא גבר או אישה לזוגיות, המטרה היא מציאת פרטנר להורות. 
  • אתר מרכז מומחים להורות משותפת – אתר אינטרנט המייצג מרכז זה או אחר להורות משותפת. למרות שנראה שמציאת שותף להורות משותפת אונליין אידיאלית, חשוב לקחת בחשבון שעל מנת למצוא את ההורה המתאים ביותר לדרישות שלכם, רצוי לפנות אל מומחים בתחום אשר יעזרו לכם בתהליך האפיון ומציאת ההורה השני.

יתרונות מסלול מהיר להורות משותפת

כאן כל התהליך נעשה באופן מדויק ואל מול אנשי מקצוע בעלי ניסיון והצלחה בתחום. התהליך תמיד יכלול נגיעה אישית (אשר בדרך כלל לא קיימת באתר הורות משותפת אונליין בשיטת הדייטינג), ובחירה דקדקנית של אותם אנשים אשר יכולים להתאים לכם כפרטנרים להורות משותפת. מציאת שותף להורות משותפת, מסלול שאינו אונליין יכלול:

  • שיחת היכרות – בה צוות המכון יקשיב לרצונות, ציפיות ודרישות שלכם.
  • פסיכולוגית – שיחת היכרות של הפסיכולוגית שלנו אתכם.
  • מטפלת משפחתית – על בסיס שאלונים שמילאתם ושיחות עם אנשי המקצוע של המרכז יוצעו לכם שותפים מתאימים להורות משותפת ותקבלו הדרכה לעולם הדייטינג בהורות משותפת.
  • תהליך בניה משותפת – לאחר קבלת התאמה, שני ההורים הפוטנציאליים יוצאים למסע היכרות משותף בו נעשית עבודה לבניית קשר למטרת בניית תא משפחתי משותף.
  • גישור – מפגשי גישור שעיקרם יצירת הסכמות לגידול הילדים.
  • משפטי – ניסוח הסכם משפטי על ידי עורך הדין להורות משותפת.

 

הורות משותפת אונליין נשמעת אטרקטיבית, אך תמיד יש לקחת בחשבון שעל מנת לזכות בפרטנר המתאים ביותר להורות משותפת לילדכם יש לבצע עבודה מקדימה מעמיקה בהנחיית מומחים בתחום. בהצלחה

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי שטיחים מקיר לקיר
אם יש לכם משרד שיש בו שטיחים מקיר לקיר, מדובר במשימת ניקוי שהיא אינה פשוטה. השטיחים מחוברים לרצפה ולא...
קרא עוד »
מרץ 27, 2018
מה חשוב לדעת על פירוק רכבים
הרבה פעמים כשאנחנו שומעים על פירוק רכבים, אנחנו נוטים לחשוב שמדובר בפעולה שלילית, כלומר פלילית. הרי...
קרא עוד »
ספט 26, 2018
מיטות זוגיות
בחירה נכונה של מיטה זוגית לחדר השינה שלכם תהיה משמעותית לאיכות החיים שלכם, לבריאות שלכם ולמצב הרוח...
קרא עוד »
אוק 11, 2021