איך לשדרג את התשוקה בין בני הזוג?

התשוקה בין בני הזוג

התשוקה בין בני הזוגאין ספק כי גם בקרב הזוגות הקרובים והאוהבים ביותר, התשוקה נוטה לדעוך ואף להיעלם עם השנים – בעיקר בשל קצב החיים האינטנסיבי בו אנו חיים. המטלות היומיומיות, הילדים והעבודה, כולם נותנים גם את הטון שלהם על היחסים בין בני הזוג ועל הזמן שהם מקדישים אחד לשני, עניין שעשוי לגרום לנו למצוא את עצמנו לאחר מספר שנות נישואים מקיימים מעט מאוד יחסי מין. כולם כבר יודעים שהסוד לשמירה על יחסים טובים בין בני הזוג הוא חברות טובה ולא פחות חשוב מכך – תשוקה. מסיבה זו, חשוב מאוד להשקיע בשתיהן. לפניכם מספר טיפים לשדרוג התשוקה הזוגית בין בני הזוג.

צאו לדייט

כולנו מכירים את המציאות העגומה הזו: אנו קמים בבוקר, מתפנים לשלל המטלות השונות שעלינו לבצע – וביניהן הכנת הילדים לבתי הספר או הגנים, הכנת אוכל, ניקיון הבית, עבודה ופגישות ומחוייבויות רבות אחרות, ובערב אנו כבר מותשים. לעיתים קרובות, תחושת העייפות הזו גורמת לנו לרצות פשוט ללכת לישון, על מנת לאגור אנרגיות לבצע את כל הפעולות הללו ליום המחרת. באופן זה, זמן הבילוי שלנו עם בן או בת הזוג מצטמצם משמעותית, עניין שגורם גם לתשוקה לדעוך. הפיתרון לכך הוא דיי פשוט: אל תתנו לשגרה להכריע אתכם. פעם או פעמיים בשבוע, דאגו לערוך "ערב דייט", בו תלכו יחד לסרט, למסעדה טובה או אפילו תקדישו מספר שעות אחד לשניה בבית.

הלבשה סקסית

אין ספק כי הלבשה סקסית היא אחת הדרכים היעילות והטובות ביותר לשדרג את חיי המין ולהחזיר להם מעט "ספייס". חשוב לזכור כי לעיתים קרובות, ובייחוד בזוגיות ארוכת שנים, אנו נוטים מעט להישחק ולהתלהב פחות מחיי המין, עניין שגורם לנו להיכנס למיטה אפילו עם טי שירט פשוט ולא מחמיא. הלבשה סקסית היא אחת הדרכים היעילות להתגבר על כך. באמצעות הלבשה סקסית, ניתן להצית מחדש את התשוקה, להפתיע את בן או בת הזוג ולהפוך את חווית הסקס כולה למיוחדת ומהנה יותר.

משחקי תפקידים

גם אם נרצה להודות בכך וגם אם לא, לכולנו יש פנטזיות לא ממומשות, שהיינו רוצים לנסות לפחות אחת לחיינו. משחקי תפקידים יסייעו לנו, במרבית המקרים, להחזיר את התשוקה לחדר המיטות ולשדרג אותה משמעותית. משחקי תפקידים יכולים להיות פשוטים – לא אביזרים או תלבושת מתאימה, או לחילופין – מושקעים ביותר, עם התלבושות והאביזרים עליהם תמיד חלמתם. בכל מקרה, ההנאה מובטחת.

הימנעו מביקורת

ביקורת חוזרת ונשנה מבן או בת הזוג, עשויה בקלות לכבות ולהעלים את התשוקה המינית בכל קשר. זכרו כי ביקורת היא דבר שלאף אחד לא נעים לשמוע, ובייחוד כאשר מדובר בביקורת מהאדם שאמור להיות הכי קרוב אלינו בעולם. במקום לבקר, נסו לדבר על מה שמפריע לכם ולשתף את בן או בת הזוג בתחושות שלכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית מקוריים באנימציה
ההבנה כי אם אנחנו רוצים הצלחה עסקית אנו צריכים לחשוב מחוץ לקופסא מחלחלת אל העולם העסקי. יותר ויותר...
קרא עוד »
מאי 12, 2018
איזו דלת אתם צריכים לכניסה הביתה?
אתם יכולים לדמיין מצב שבו אתם בונים בית, משקיעים בכל הפריטים שבו ואחר כך לא טורחים להתקין בכניסה שלו...
קרא עוד »
אפר 17, 2016
גשר פנימי
אם אתם סובלים מבעיה של שיניים שאינן ישרות, תשמחו לדעת כי כיום ניתן למצוא מגוון טיפולים איכותיים...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020