שפיכה מוקדמת
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך לפתוח את האשה לרעיון של אביזרי מין

בכל הנוגע לשוק אביזרי המין, ניתן לומר שההתעניינות גוברת בעיקר בקרב גברים. גברים רבים נחשפים ונהנים מאד מכניסה של אביזרי מין לחדר המיטות, כמו גם כניסה של סרטי פורנו או כל אלמנט שיגוון את חיי המין שלהם כיחידים או כזוג.

נשים לעומת זאת, בכל הנוגע לעולם אביזרי המין, קצת יותר מסוגרת. לכן לעיתים רבות נדרש עידוד קל על מנת להפוך את חדר המיטות לגן שעשועים פרטי ומלא מתקנים מהנים. על מנת שתוכלו ליהנות יחד כזוג ממשחקי מין, חשוב לדעת איך לפתוח את האישה לרעיון של אביזרי מין.

שיחה עם האשה

גיוון חיי המין – כמו שאנחנו הגברים מוצאים את עצמנו לעיתים משעוממים מחיי המין שלנו, כך גם הנשים. לכן כאשר אתם מציעים להכניס אביזרי מין למיטה, דברו על הרצון לגוון עבור שניכן, ולא רק על הרצון שלכם להכניס אביזרי מין לחדר השינה.

הנאה הנשית – נשים הם יצורים אציליים, חזקים ומורכבים, ולכן חשוב שתדברו על ההנאה שלהם. ספרו שערכתם מחקר וגיליתם שאחוז מאד גדול של נשים מגיעות לאורגזמה דווקא מגירוי חיצוני, ולכן חשוב להכניס למיטה אביזרי מין שיספקו לאישה הנאה מלבד ההנאה שקורית בזמן החדירה.

מוטיב הזמן – נשים רבות אינן מצליחות להגיע לסיפוק בחיי המין וזאת בשל זמן יחסי מין קצר מידי. במידה ואתם מרגישים שזאת הסיטואציה במקרה שלכם, חשוב לדבר על זמן קיום יחסי המין שלכם ולהסביר שבאמצעות אביזרי מין ניתן להאריך אותו. דילדו, ויברטור, שפנפנים, ועוד – כולם אביזרים שיכולים לגרום עונג לאישה בזמן שהגבר כבר מזמן סיים את תפקידו.

אהבת האקסוסריז – נשים רבות אוהבים אקססוריז שונים – צעיפים, נעליים וכובעים הם רק חלק קטן מהאביזרים שהן יכולות לשמור ולרכוש. אם האישה שעמכם אוהבת רכישות, ניתן להסביר לה שאביזר מין הוא אקססוריז שנחשב פריט חכם, יפה ויוקרתי. אם תספקו לה סיבה לרכישה, תגלו שהיא תשתף פעולה במידה רבה.

ייעוץ מיני – אם אתם מרגישים שחיי המין שלכם אינם מספקים, חשוב לגשת לייעוץ מיני. בזמן  יעוץ מיני על ידי סקסלוג או מטפל מוסמך, ניתן לדבר בפתיחות אך בזהירות על חיי המין. טיפול זוגי הוא הזדמנות נהדרת לספר לבת הזוג על הרצונות שלכם.

משחקי שליטה – נשים וגברים רבים נהנים ממשחקי שליטה בחדר המיטות. אביזרי מין מתאימים במיוחד לזוגות שרוצים להעלות את רף משחקי השליטה. כיום ישנם מגוון אביזרים כמו: סטראפ און, מצבטי פטמות, מחסומי פה, רצועות קשירה ועוד שלוקחים את משחקי השליטה צעד אחד קדימה.

יוצאים מהקופסא – מלבד האביזרים המתקדמים יותר בתחום אביזרים המין, ניתן למצוא גם משחקי קופסא שפותחים את הנשים לעולם צעצועי המין בצורה עדינה יותר. משחקי קופסא הינם משחקים שכוללים בדרך כלל קלפי משימות ארוטיות, שיטות להביע אהבה ועוד. אם תתחילו עם משחקי קופסא, תוכלו להמשיך לאט לאט לאביזרי מין מתקדמים יותר.

הביאו מתנה – כמה שהן יגידו 'לא היית צריך', נשים אוהבות מתנות והרבה. בכל הנוגע לאביזרי מין, חשוב לדעת שאם תשקיעו בוויברטור יוקרתי ותגישו אותו בעטיפה יפה, העניין ייחשב השקעה ובדרך כלל גם יתקבל יפה מאד עם שימוש כמעט מידיי. חשוב לפני קניית המתנה לבדוק מה רגשותיה של האישה לגבי אביזרי מין ועד כמה היא פתוחה לרעיון.

אל תנדנדו!

לסיכום נאמר שכדי לממש פנטזיה או לעורר את המתרחש במיטה יש שיטות רבות. עם זאת, בכל הנוגע לאביזרי מין חשוב לא לנדנד לאישה, ולבקש שוב ושוב – הדבר ייצור אנטגוניזם ואתם רק תתרחקו מהמטרה. הציעו את הרעיון פעמים בודדות ובדקו לאן נושבת הרוח בהמשך היחסים.

Share this post

גלילה לראש העמוד