בני זוג בויכוח
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מקרים נפוצים בהם נצטרך עורך דין גירושין

עורן דין גירושין עוסק בתחום דיני המשפחה. תחום זה הנו גדול ומורכב מאוד וכן בחירת עורך דין מתאים לייצג אתכם עשויה להיות משימה לא פשוטה ואף קריטית. תחום הגירושין הינו מורכב מאוד ואוכף את כל מה שקשור במזונות הילדים והאישה, משמורת על הילדים, חלוקת הרכוש, תביעות אבהות, גניבות זרע, שלום בית וכו'.

כאשר נרצה לפרק את החבילה:

זוגות רבים אשר עוברים את השנים הראשונות שלהם שבהם הכול יפה וזוהר, מגיעים למצב שבו הזוג רוצה לפרק את החבילה. אחד הצדדים, או שניהם החליטו שנמאס להם אחד מהשני ורוצים להיפרד כחוק, לפרק את מוסד הנישואין שלהם, לחלק את הרכוש והמשמורת על הילדים ולהתקדם בדרך אחרת בחייהם. אנשים אלו זקוקים לשירותיו המקצועיים של עורך דין גירושין.

אלו הם מספר מקרים נפוצים בהם זוגות הזדקקו לעורך דין גירושין:

דרור ושרון הנם זוג צעיר שחי באושר במשך יותר מ5 שנים, יש להם שני ילדים נהדרים והכול נראה מלבלב. שני הצדדים ממלאים את חלקם כשכל אחד מכיר בעיקר בחלקו. גם דרור וגם שרון עובדים, כאשר דרור משקיע יותר שעות בעבודה ושרון בגידולים הילדים וטיפול בעבודות הבית. לעתים רבות הם רבים שהוא לא מכניס כסף על אף שעות העבודה המרובות, הוא מצדו טוען שגם היא יכולה להוציא מעצמה יותר, היא תמשיך לטעון שהוא לא עושה כלום בבית והוא יצדיק את הצד שלו כמובן.

מפה לשם, דרור ושרון הגיעו למצב שכמעט בכל יום הם רבים וכבר אינם נהנים מחייהם כזוג וכמשפחה. הילדים גדלים ומתחילים להסתגר כאשר אלה רואים ושומעים את המריבות בין ההורים ועוד קטנים מדי כדי להשפיע על הנושא. כל הצדדים נפגעים ולכן הזוג מגיע להחלטה שאולי הגיע הזמן לפרק את החבילה ולהיפרד. ישנם מקרים רבים כאלו ודומים, אשר מצריכים את שירותיו של עורך דין גירושין:

  • כאשר הזוג מגיע להסכמה מלאה ביניהם שהם אינם רוצים להמשיך להיות נשואים, שהם רוצים ל"פרק את החבילה".
  • כאשר אחד מבני הזוג רוצה לפרק את מוסד הנישואין.
  • כאשר הזוג רב ללא הפסקה והם מאשימים אחד את השני בלי סוף. כאשר מבינים שכבר אין תקווה להציל את הנישואין.
  • כאשר אחד מבני הזוג רוצה לברוח עם הילד לחו"ל בלי הסכמה של ההורה השני.
  • כאשר אתם רוצים לייצג את הצד שלכם בהליך גירושין ולצאת עם ידכם על העליונה.
  • כאשר הוצא נגדכם צו הרחקה מהילדים או מהבית.
  • ועוד…

Share this post

גלילה לראש העמוד