איזו משחה לפטרת באמת עובדת? 

טיפול בפטרת באמצעות משחה לפטרת הוא אפשרי, אך חשוב לקחת בחשבון שלעתים יהיה צורך לשלב לצד הטיפול המשחתי גם אמצעי טיפול נוספים כמו למשל טיפול בלייזר, או פדיקור רפואי. לפניכם מידע חשוב בנושא, כדי להבין בדיוק איזו משחה לפטרת באמת עובדת, ומה ניתן לעשות כדי לשים אחת ולתמיד את הפטרת מאחוריכם.

משחות שונות לפטרת

בשוק ישנן משחות שונות לטיפול בפטרת. משפחה לפטרת תוכלו לקבל ע"י מרשם שהנפיק לכם רופא עור. יש משחות בצורת קרם למריחה ויש כאלו שבמקום למרוח את הקרם, מאפשרות נטילה של כדור. ולכן תוכלו למרוח משחה כטיפול חיצוני או לבלוע כדור כטיפול פנימי. יש מקרים שבהם מומלץ על טיפול משולב להגברת האפקטיביות וריכוז החומרים הפעילים, כתלות במצב הפטרת אצל המטופל. ישנן משחות שונות למריחה כמו למשך אקונזול ומשחות נוספות. 

השילוב האידיאלי

אחד השילובים המומלצים ביותר הוא לשלב משחה לפטרת במקביל לטיפול לייזר. בין טיפול לייזר אחד לשני תמרחו את המשחה – שתתרום להגברת האפקטיביות וחיזוק הטיפול. היתרון בטיפול לייזר לפטרת בכך שהוא מאפשר לחסל את כל הנבגים ואת כל מקורות הפטרת שמסביב לציפורן. משחה לפטרת באמת עובדת, אבל בחלק מהמקרים לא מספקת על מנת לחסל את הפטרת כולה. 

שימו לב שאם יש פטריה אשר כבר התפשטה בכל כף הרגל –  מומלץ ליטול כדור, היות ושימוש עם משחה לפטרת בלבד לא יהיה אפקטיבי. וכדי לשים מאחוריכם את הפטרת אתם צריכים גם לשלב טיפול לייזר.

טיפול הלייזר הוא נקודתי וידידותי, והוא מאפשר לכם באמצעות כמה מפגשים בודדים בסך הכל – להנות מכפות רגליים וציפורניים בריאות. פנו עוד היום לקבלת תוכנית טיפול לפטרת ציפורניים במרכז מקצועי לפדיקור. למידע נוסף מדיקל פדיקור

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קנאביס פוסט טראומה – ההשפעות החיוביות של הצמח הטבעי
אנשים שסובלים מפוסט טראומה מבינים היטב עד כמה היא יכולה לשבש את שגרת החיים ולפגוע רבות בחייו של אדם....
קרא עוד »
אפר 12, 2021
למה חיסכון זה עניין חשוב כל כך? 
רבים מאתנו עובדים לא מעט שעות ביום כדי להצליח לממן את חיי המשפחה. לכן ברור מדוע אנחנו רוצים להרגיש...
קרא עוד »
אוק 20, 2022
טיול למדגסקר בהתאמה אישית – למי זה מתאים?
מדגסקר הוא אי באוקיינוס ההודי, מול החוף הדרום מזרחי של אפריקה. הוא ידוע בחיי הצומח והחי המגוונים שלו,...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023