מרחב – איך אנחנו יכולים לעזור לילד שלכם?

מרחב

ישנם ילדים, אשר לא תמיד מצליחים למצוא את המקום שלהם בבית הספר או במקומות אחרים. הם מתקשים למצוא את המקום הנכון עבורם, זה יוצר אצלם תסכול ועלול להפריע להם לקיים שגרת חיים סדירה. 

הרבה פעמים, כשילד מרגיש שהוא לא מוצא את מקומו, הוא לא מצליח לבטא את עצמו ולווסת את ההתנהלות שלו בתחומים שונים, באופן כזה שיבינו אותו וידעו מה הוא רוצה וצריך, אז התחושות והקשיים מגיעים אל מקומות אחרים, משפיעים עליהם וגורמים לו קושי רב להתנהל בצורה נכונה וטובה. 

על מנת לעזור לילד ולספק לו טיפול בילדים עם הפרעת קשב, צריך להקשיב לו, צריך להבין מה הוא עובר ולעזור לו למצוא את הדרך כיצד לווסת את ההתנהלות שלו בצורה נכונה, כך שהוא יוכל להשתלב בקלות בחברה, יוכל לבצע את מה שהוא צריך ורוצה מבלי להרגיש קושי מיותר, ובכלל שיהיה לו הרבה יותר פשוט להתנהל מול אנשים או אפילו מול עצמו. 

איך אנחנו במרחב יכולים לעזור לנו?

התפקיד שלנו במרחב, היא לעזור לילדים שמתקשים להתמודד וחשים קושי לווסת את ההתנהלות שלהם, בין אם זה מבחינה חברתית, רגשית, לימודית ועוד. אלו ילדים שייתכן ומתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז או בעיות אחרות שיכולות להשפיע עליהם ביום יום ובוודאי בטווח הארוך, כלומר, בדברים שהם זקוקים להם בשביל להצליח בלימודים או בדברים אחרים. 

אנחנו במרחב מעסיקים אנשי מקצוע שעובדים עם הילד באופן צמוד, לומדים עליו, לומדים את דרך ההתנהלות שלו, את הקשיים שלו לגבי הפרעת קשב וריכוז, ואז אנחנו יוצרים עבורו תוכנית עבודה שיכולה לעזור לנו להטמיע דרך התנהלות מסוימת בכל מצב בו הוא פוגש בקושי מסוים, בין אם זה בחברה ובין אם זה בלימודים או במקומות אחרים.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם מומלץ לבצע הצרת היקפים?
לא עבור כל אחד או אחת יכול להתאים ביצוע של הצרת היקפים. אך, במידה ואתם לא מרגישים שאתם מספיק אוהבים את...
קרא עוד »
מאי 12, 2021
כל המידע על הסדרת ריהוט משרדי מוסדי איכותי
אחראיים על ניהול הרכש במוסד שמקבל קהל? בואו ללמוד מהם הרהיטים שמאד חשוב שיהיו לכם בעמדות ההמתנה...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
דוד בן הרוש יבנה
דוד בן הרוש יבנה נחשב ללא ספק לאחד האנשים המוכרים והאהובים ביותר בעיר. מדובר על אדם שחי כל חייו ביבנה,...
קרא עוד »
פבר 03, 2021