מתקנים מתנפחים לילדים

כשילדים שומעים את המילה מתנפחים אין אפשרות לעצור את המרץ, את ההתרגשות, את התלהבות ואת הציפייה שעוברת להם בלב. מתנפחים מאז ומעולם היו אטרקציה מושלמת ומלאת אושר לילדים מגיל 4 ומעלה, בשל העיצובים המיוחדים, הגדלים השונים והצורות המצחיקות. כיום מתנפחים משמשים לא רק למטרת אירועים חד פעמיים כמו ימי הולדת או אירועי חברה אלא גם לשימוש ביתי ופרטי, כשהדבר מספק לילדים חוויה מושלמת רצופה בשמחה.

סוגי המתנפחים

המתנפחים הם בעצם סוג של מתקנים אשר מאפשרים לילדים בעיקר מגיל 4 ומעלה, לקפץ, להתגלגל ולעשות סיבובים באוויר ללא שום סכנה. מתקני המתנפחים מעוצבים בצורות, בגדלים ובצבעים שונים כגון מגלשות גדולות, צורות של ליצן, מגדלים וטירות, מתנפחים בצורת מכונית, טירות לנסיכות, טירות דרקונים או טירת החלומות, מתנפחים עם אתגרים ומכשולים, מתנפחים כגן חיות, צורת מגרש כדורגל ועוד רבים ססגוניים, צבעוניים ומיוחדים אחרים. כל ילד יכול לבחור את המתנפח האהוב עליו ולרכוש אותו וכמובן את האביזרים הנלווים והמוכרחים איתו, מפוח חשמלי אשר מטרתו היא כמובן לנפח את המתנפח עד למצב הבטוח והנכון ביותר ותיק נשיאה המאפשר לנשוא את המתנפח ממקום למקום וליהנות איתו לא רק בבית.

יתרונות המתנפחים לשימוש פרטי

המתנפחים עוזרים לא רק בהוצאת האנרגיות והמרץ של הילדים אלא הרבה יותר מעבר. הילדים אשר חוזרים מבית ספר, כיום רובם ילכו אל מוצרי הטכנולוגיה כמו הסמארטפונים, המחשבים, משחקי הפלייסטיישן ועוד. המתנפחים יכולים לתרום בכך שהילדים ירוצו היישר אל המתנפח ויקפצו, ירוצו, יהנו ממשחק שנמצא בחוץ ולא יתנתקו מהעולם החיצוני ויכנסו לעולם הפנימי. בנוסף הוצאת האנרגיות והקפיצות הרבות יכולות לספק שרירים רבים לילדים ולפתח גם כן תכונות חברתיות שיעזרו להם לתקשר עם ילדים אחרים ולפתח את ביטחונו העצמי.

יתרון נוסף בעת רכישת המתנפחים הוא העמידה והקפידה בביטחון הילדים. מסביב למתנפחים יש רשתות המגנות מפני נפילה אל הקרקע, קפיצה לא נכונה. בעת הרכישה של המתנפחים מתקבלים באופן אוטומטי חודשי אחריות רבים אשר מאפשרים לשמור על המתקן יציב ותקין ובעת חודשים אלו מתקבלים גם כן שירות המקצועי ותומך בכל בעיה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מור קורן ביקורת
אי אפשר להיכנס לאוניברסיטה איכותית בישראל בלי לעבור בציון טוב את הבחינה הפסיכומטרית. כלומר 700 ומעלה....
קרא עוד »
אוק 16, 2018
מה היתרון בשולחן החתלה קטן?
את בחודש שביעי עוד קצת והקטנטן או הקטנטונת מצטרפים למשפחה ואת עדיין לא סגורה האם לרכוש שידת החתלה או...
קרא עוד »
מאי 31, 2022
אימון אישי לחיים: למי זה מתאים
החיים הם דבר רצוף אירועים. יכול להיות שיהיו אירועים רבים ויכול להיות שלא יהיו יותר מידי שינויים לאורך...
קרא עוד »
מאי 11, 2018