3  דרכים לטיפוח שישנו לך את השגרה

טיפול לאשה

השגרה שלנו בה אנו עסוקות בכל יום, יכולה להוביל למראה עייף במיוחד של פנים ושיער. לעיתים אנו הנשים, רוצות לטפח עצמינו או לשנות משהו במראה החיצוני שלנו, אבל רק עצם המחשבה על 'סאשן' טיפוח שמצריך ארגונים רבים, גורם לנו לעייפות ותחושת של חולשה כללית. אז איך בכל זאת נוכל לשמור על מראה מטופח? קבלי 3 דרכים לטיפוח שישנו לך את השגרה.

טיפוח השיער בשיטה מעוררת במיוחד

השיער שלנו הוא אחד האינדיקטורים שמעידים על מצב רוח, הרגלי אכילה, טיפוח על ידי תספורות ועוד. לעיתים רבות השיער שלנו מעיד על מצב אישי ונפשי לא טוב, והמראה שלו כה מוזנח עד ששיערנו נראה משל עברנו התמוטטות עצבים. לכן חשוב לטפח את שיערנו בצורה היעילה ביותר. כדי לא להתעכב על מסכות שיער מסובכות שמצריכות זמן וכסף, ניתן להעיר את השיער עם חפיפה מעורבת בקפה. כן, שמעתן נכון. הקפה השחור המשמש ממריץ בחיי היום יום, ייתן לשיער שלך מראה רענן, ועל הדרך גם יעמיק את צבעו. ערבבי עם השמפו כפית קפה, עסי את הקרקפת ושטפי טוב. בלי סוכר. כן?

חורים בפנים

טיפוח הגבות בשיטת השערה

הגבות שלנו הן אלו שקובעות את הבעת פנינו. הגבות יכולות להקנות מראה זעוף, חושב, תמים, סקסי או חסר משמעות וזאת במידה והגבות דלילות ובעלות צורה שאינה מוגדרת. כדי לא להשתמש בעיפרון גבות המושך ומדלדל את הגבות, ולהקדיש למילוי הגבה ועיצובה דקות ארוכות בכל יום – בוחרות נשים רבות טיפול ועיצוב גבות בשיטת השערה.

שיטת השערה הינה שיטה חדשה למילוי ועיצוב הגבות והיא נעשית באמצעות מכשיר איפור קבוע לו מחוברת מחט. באמצעות המחט והטכנולוגיה שמאפשרת השיטה, ניתן לעצב ולמלא גבות בצורה טבעית ללא פציעות ועם החדרה מדויקת. התוצאה מחזיקה לאורך זמן ומונעת ממך הוצאת אנרגיה רבה בסידור הגבות.

ניקוי עור הפנים בצורה מהירה

עור זוהר מתחיל כעור נקי ורענן, ולכן חשוב לשמור על הניקיון היומיומי שלו. עם זאת, לעיתים אנחנו כל כך עייפות עד שניקוי האיפור בסוף היום נראה לנו ממש כמו עונש. לכן גם אם את מאד עייפה, חשוב לשמור על עור פנים נקי, וניתן לעשות זאת באמצעות מסיר איפור בצורת מגבונים. הניחי את המגבונים ליד המיטה, ותוכלי להשתמש במגבונים כבר בתהליך הצלילה לחלום המתוק הבא. בדרך זאת לא תקומי בבוקר ותגלי מול המראה רקון תוקפני, אלא תוכלי ליהנות מעור נקי ורענן בכל זמן. כתבנו בעבר על טיפולי פילינג – שם ניתן לקבל מידע נוסף.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות על יועצי נישואין
בעוד שלאנשים רבים יש הבנה בסיסית של מה שעושה יועץ נישואין, ישנם היבטים של מקצוע זה שנותרו פחות מוכרים...
קרא עוד »
מרץ 10, 2024
ניווט במבוך המשפטי: אבני בוחן מכריעות בבחירת עורך דין המקרקעין שלך
תחום הנדל"ן הוא מטריצה רב-גונית של חוקים, משא ומתן וניירת עמוסה. מהלך שגוי אחד יכול לעורר מפל של סוגיות...
קרא עוד »
אוק 23, 2023
נדנדות במגוון צורות – להתנדנד בכיף בגינה שלנו
כשאנחנו רוכשים שטח ומקימים בו בית פרטי או כשאנחנו רוכשים בית מן המוגמר וכל מה שיש לנו לעשות זה לפתח את...
קרא עוד »
מאי 14, 2020