נקיון יסודי של ביוב הבניין עם ביובית

ביובית

מערכות הביוב אמנם אינן נראות על פני השטח, אך הן נמצאות שם תמיד במעמקי האדמה, קירות הבניינים ורצפות הבתים. תפקידן של מערכות אלו הוא פשוט למדי והן מיועדות לניקוז, צבירה והעברה של פסולת ביתית שמקורה בשימוש בצנרת המים הביתית, האסלה, המקלחת והמטבח. ככל שמדובר על בניין ישן שנבנה לפי כמה עשרות שנים אז הסיכוי לתקלות שונות הינו לא נמוך בכלל וצפוי שאחת לכמה זמן תיווצר סתימה שתשפיע מאוד על חיי הדיירים בבניין.

ביובית

מה ניתן לעשות על מנת להתגבר על סתימה במערכת הביוב

סתימה בביוב יכולה לקרות כתוצאה מכשל במערכת, רשלנות של הדיירים או אפילו תכנון לקוי. השלכה של מוצרים שונים לאסלה עלולה להביא לסתימה שלא יהיה קל להתגבר עליה ומוטב להימנע מראש מהשלכת  תחבושות, מגבונים ועוד דברים. כדאי לדאוג לתחזוקה הולמת של מערכת הביוב כך שהיא תתפקד באופן תקין לאורך זמן.

  • כאשר המערכת פועלת נכון אז היא מנקזת את המים המשומשים אל בור הביוב המרכזי. כדאי מדי זמן מה לבצע שאיבה של הבור המרכזי על ידי ביובית. שאיבה זו תמנע הצטברות של מים עומדים ומכך להתפשטות מחלות וחיידקים.
  • בכל מקרה כדאי להיות ערניים ולבדוק את המצב כל העת. לעיתים נוצרת הצפה שלא ניתן היה לחזות אותה מראש ואז יש לבצע שאיבה מידית של הביוב בטרם המצב יצא משליטה ויהפוך למטרד סביבתי.
  • שירותי ביובית הם זמינים בדרך כלל 24/7 שכן מדובר על פעולת חירום. ניתן לפנות לחברה פרטית או לעירייה (בהתאם לסוג התקלה).
  • יש להתאים את הביובית למקום ההצפה שכן לא כל ביובית תצליח להיכנס בכל פתח.

מה כולל השירות

על מנת שהשירות יחשב למקצועי עליו לכלול את כל האלמנטים הדרושים לעבודה פרקטית ויסודית. חשוב שאנשי הצוות יהיו מקצועיים ומנוסים כך שהם יעלו על מקור הבעיה במהירות וללא עיכובים מיותרים. גם הכלים שבהם משתמשים אנשי הצוות כדאי שיהיו מתקדמים וחדשניים. בנוסף חשוב שהשירות יהיה אדיב ומנומס. ביובית היא הכלי המתאים ביותר לפתרון כל בעיה שנוגעת למערכות הביוב ומומלץ להשתמש בו.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רכב חדש לכל המשפחה
אחד מהדברים המרגשים ביותר שכל אחד מאיתנו יוכל לעשות בחייו, זה לקנות מכונית חדשה, ולכן אפשר להבין אתכם...
קרא עוד »
מאי 23, 2015
מאסר עולם על נהיגה בשכרות
בישראל אנו עדים לויכוח על מידתיות העונש הנגזר על מי שנתפסים נוהגים בשכרות, יש מי שטוענים שהרשויות...
קרא עוד »
יול 10, 2016
5 אטרקציות לבר מצווה ב2023
בר המצווה הוא אירוע חשוב בחייו של נער יהודי. זה מסמל את המעבר מילדות לבגרות, וזה זמן לחגיגה עם המשפחה...
קרא עוד »
יונ 14, 2023