כמה דברים שלא ידעתם על לכידת נחשים

לכידת נחשים

הקיץ מגיע ואתו גם אחד האיומים הגדולים ביותר עליכם ועל ילדכם ואלו הם כמובן הנחשים. התפוצה של נחשים היא כזאת אשר ניתן לראות אותם לא רק ביערות ובשדות אלא גם בישובים עירוניים רבים. התקשורת כמעט ולא מפרסמת זאת אך אתם חייבים להבין כי כל שנה נחשים מקישים אנשים רבים ועליכם לתת את הדעת על כך כי מדובר בחיה ארסית ומסוכנת היכולה גם לגרום למוות במקרים חמורים. אם נתקלתם בנחש אל תתקרבו אליו ואל תתייחסו אליו כאל משחק אלא התרחקו ממנו בהקדם. אם הנחש אותר בקרבת הבית שלכם או מקום העבודה שלכם הרי שיש מקום להזמין לוכד נחשים אשר יטפל בו במהירות. לכידת נחשים היא לא מקצוע לחובבנים ובשום פנים ואופן אל תנסו לתפוס את הנחש לבד זה יכול להסתיים באסון.

לכידת נחשים

הזמינו לוכד נחשים בהיתר

אם כן עליכם להבין כי לכידת נחשים צריכה להתבצע רק על ידי לוכד נחשים ועדיף שהלוכד יהיה לוכד בהיתר. רשות הטבע והגנים מספקת היתרים לניתן למצוא באתר שלה את רשימת המורשים ללכידת נחשים לפי חלוקה לישובים. עליכם להבין כי ההיתר אומר כי הלוכד הוא מקצועי וברמה גבוהה וכי אתם יכולים לבחור בו ללא כל חשש. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא להזמין לוכד חובבן שהנחש יכיש אותו. לכן הזמינו רק לוכד בהיתר ואל תתפשרו על נושא זה. לכידת נחשים היא ממש לא משחק והיא אחד המקצועות המסוכנים ביותר שיש מה שאומר כי רק מומחה אמתי יכול לבצע אותה ורק עליו אתם צריכים לסמוך.

דאגו לטפל בגינה ובחצר שלכם מבעוד מועד

שימו לב אל תמתינו עד אשר יקרה האסון והנחש יכיש אתכם או את ילדכם. עליכם להבין כי נחשים אוהבים לשהות בצמחיה עבותה או תחת אבנים גדולות ובמקומות בהם ישנם הרבה מאוד פסולת ולכלוך. לכן מה שאתם צריכים לעשות זה לטפל בגינה שלכם בהקדם האפשרי ולסדר אותה לפני שיקרה האסון. אתם צריכים לנקש את העשבים, לטפל באבנים ולהבטיח כי לנחשים לא יהיה היכן להסתתר. ככל שתטפלו בנושא זה בצורה יותר טובה כך תוכלו להיות יותר בטוחים כי הגינה לא תהיה מקום מחסה לנחשים. עליכם להבין כי אם תזניחו את הגינה שלכם ולא תטפלו בה הרי שיש סיכוי גדול שנחשים יגיעו את הגינה שלכם.

אל תחליטו לבד אם מדובר על נחש ארסי או לא

אם אתם רואים נחש בכל מקום הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות זה להתחיל לחקור איזה נחש זה והאם הוא ארסי או לא. עליכם להבין כי אין לכם פעמים רבות את הכלים בכדי להחליט איזה סוג נחש זה וההתעסקות בנושא רק מסכנת אתכם ולכן אם ראיתם נחש פשוט התרחקו מהמקום והזמינו לוכד נחשים.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לחו"ל
אריזות המתנות היפות ביותר שתרצו לשלוח ליקיריכם הנמצאים בחו"ל, הן רבות מאוד וקיים מבחר גדול של היצע...
קרא עוד »
דצמ 20, 2021
הפרעת אישיות גבולית וזוגיות
הפרעת אישיות גבולית (BPD) היא מחלת נפש חמורה המתמקדת בחוסר היכולת לנהל רגשות באופן יעיל. ההפרעה, מתרחשת...
קרא עוד »
פבר 27, 2022
חושבים לעבור גישור גירושין?
זוג שעומד מול הליך גירושין, עשוי לחוש כאילו המלחמה לא תמה, אלא כרגע עומדים אל מול חזית נוספת, בה כל אחד...
קרא עוד »
אוק 08, 2017