עיצוב מטבח בסגנון כפרי

המטבח שלכם הוא בוודאי המקום המרכזי בחלל הבית שכן מטבח מאפשר חלל שבו מבשלים ארוחות לאנשים שאוהבים, מארחים ונהנים משלל חוויות עם בני הזוג עם חברים ועם בני המשפחה.

בשל כך כאשר אתם מעצבים את המטבח, חשוב לשים לב כי אתם מעצבים אותו בסגנון נעים ומזמין, כאשר אפשר לבחור את סגנון העיצוב הכפרי שהפך כה נפוץ במטבחים בישראל בשנים האחרונות.

אבל מה מאפיין עיצוב בסגנון כפרי? הנה כמה סימנים:

סגנון העיצוב הכפרי של מטבח או של כל חלל הוא כזה אשר מאופיין במטיבים חמים כמו עץ מלא, רהוט כבד, תאורה חמה ומעומעמת כלים כבדים ועוד.
הסגנון הכפרי מגיע אלינו מארצות הקור בהם חמימות בחלל התאפשרה בעיקר בשיטת הבניה שהייתה מבוססת על עץ כמו גם בריהוט כבר, מוצרי טקסטיל כבדים, אח בוערת וכמובן מטבח רוחש וקולח.

בארץ ישראל נלקחים מוטיבים שונים מהסגנון הכפרי/ים תיכוני שמטרתם להכניס את הפריטים שמאפיינים את הסגנון הזה בעיצוב הבית כמו גם בעיצוב המטבח, תוך שיישום האלמנטים הנבחרים מתאימים לאקלים באזור.

מוצרים שנרכשים בארץ כמו, משטחי עץ גדולים, ארונות עץ בסגנון כפרי, כלי אמייל גדולים, קרמיקה למטבח בפתח תקווה ובסביבה, הם כאלה שמתאימים למטבח כפרי למרות שאזור המרכז אינו קר כמו בארצות הנורדיות ולכן שלל הפירטים מזכירים את הסגנון הכפרי ומתאימים לו, אך הם גם מותאמים לאקלים ולמזוג האוויר הים תיכוני ששורר בארץ.

אבל כיצד מעצבים את המטבח?

על מנת שתוכלו להקנות לחלל מהטחב שלכם את המראה המבוקש, חשוב לחשוב כל הזמן על אלמנטים שיקנו לחלל מראה מזמין, נוח ונעים. כפי שהזכרנו משטחים מעץ במקום שיש במראה קר ומנוכר: יהוו חלק אינטגראלי בעיצוב כמו גם מוצרי חשמל המעוצבים בסגנון רטרו, כיורים בסגנון כפרי (כיורים המעוצבים במראה גס ומסיבי) כמו גם ברזים, ארונות עשויי עץ ועוד. 

לסיכום: מוצרי קרמיקה בפתח תקווה ובכל מקום, מנורות בעלות מראה חם, ארונות מטבח מסיביים מעץ מלא ועוד – כולם יאפשרו לכם עיצבו נכון ומותאם לצרכים שלכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך המלא לרישום קבלנים
בשביל להיות קבלן צריך לעבור מספר שלבים ושיקולים. בין אם אתה מחפש להקים עסק בנייה, לספק שירותים...
קרא עוד »
אוג 17, 2023
שיפוץ בית פרטי – כיצד עושים זאת נכון?
אם חסכתם מספיק כסף כדי לשפץ את הבית בו אתם גרים, או אם אתם מתכוונים לבצע הלוואה עבור שיפוץ בית להשבחת...
קרא עוד »
יול 15, 2019
רהיטי אקסלנט – למה הם עדיפים
כשמדובר בריהוט הבית שלך, הבחירות שאתה עושה יכול להשפיע באופן משמעותי על חיי היומיום שלך ואת הרווחה...
קרא עוד »
יונ 08, 2023