ריהוט משרדי

אם לאחרונה אתם מתחילים לחוש בכאבי גב עזים, כאבי מרפקים או כאבי ראש, כאבי צוואר או תחושת אי נוחות כללית, חשוב לבדוק את הריהוט המשרדי בו אתם עושים שימוש. במרבית מקומות העבודה כיום נדרשת עבודה ממושכת על כסא מול מחשב. אמנם, רוב החברות לא מייחסות לעניין זה משמעות רבה, אבל בהתייחס לשעות הארוכות שהאדם המערבי מבלה במשרד, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמנח הפיזי שלו משפיע על בריאות הגוף בטווח הארוך.

שלא כמו עבודה פיזית, אנחנו לא מרגישים את ההשפעות הללו כעבור זמן קצר. בשל הישיבה הממושכת, אנחנו נוטים להשתקע בכיסא, למרות שפעמים רבות מדובר בציוד לא נוח. כסא שאינו מותאם לגובה הישיבה שלנו או לגובה הגוף, כסא נוקשה או רך מדי, משענת לא מתאימה או לא תומכת – כל אלו משפיעים רבות על בריאות הגוף. 

אבל לא רק הכסאות משפיעים על היציבה ועל הבריאות. ריהוט משרדי הכולל את שולחן המחשב, את פד העכבר, את הכן למחשב ואת סביבת העבודה הכללית – כל אלו צריכים להיות מתאימים אחד לשני וכולם ביחד – מתאימים למבנה הגוף של האדם. בחברות גדולות, זה כמעט בלתי אפשרי להתאים את הכסאות ואת הריהוט המשרדי לצרכים האישיים של כל עובד ועובד. מסיבה זו, ישנה חשיבות מרבית ללקיחת אחריות אישית והתאמה של הציוד המשרדי לצרכים האישיים ולמבנה הספציפי של הגוף.

ריהוט משרדי מסוגים שונים צריך להיבחר על ידי התנסות אישית בנוחות של הכסא, השולחן, גובהם והתאמתם אלו לאלו. בחירה נכונה של ריהוט משרדי תשמור על יציבה בריאה, על גוף בריא ותמנע התפתחויות של דלקות או אפילו נכויות עתידיות הנוצרות כתוצאה ממאמץ יתר מתמשך.

בבחירת הריהוט המשרדי יש לוודא כי הוא מיוצר על ידי חברה מוכרת המקפידה על תכנון נכון של הרהיטים כך שיתאימו למבנה גוף האדם. חשוב לברר על הערכים של החברה ולוודא שמדובר בחברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום. כמו כן, יש לוודא שהרהיטים מגיעים עם אחריות כך שבכל מקרה של תקלה, יהיה אל מי לפנות על מנת לבקש תיקון או החלפה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב פנים בתים פרטיים – איך עושים את זה?
מאמר זה יספק לכם את המידע שאתם צריכים לדעת על עיצוב פנים בתים פרטיים. הוא גם ידבר בקצרה על הדרכים...
קרא עוד »
יול 22, 2022
כל מנה בטעם וצבע שונה: קייטרינג גורמה לאירועים
אחד הדברים החשובים ביותר בכל אירוע, אשר משפיעים באופן מהותי על האופן שבו האירוע ייזכר וכל מהלך האירוע...
קרא עוד »
יול 24, 2018
לא משחקים באש: מבערי גז בטוחים לתעשייה
כאשר מדובר על משהו כמו מבערי גז יהיה חשוב ובצורה יוצאת דופן לוודא כי נעשה שימוש אך ורק בכאלה אשר יוכלו...
קרא עוד »
יול 10, 2017