השקעות נדל"ן מומלצות בחו"ל

השקעות נדל"ן

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לשמוע על יותר ויותר ישראלים אשר מחפשים מסלולים אטרקטיביים להשקעות. בין היתר, הם בוחרים להשקיע את כספם במסלול השקעות נדל"ן בחו"ל. לא מדובר אך ורק במשקיעים מקצועיים או בעלי הון, לעיתים מדובר באנשים "רגילים" שיש להם כסף זמין והם מעוניינים להבטיח דרך מסלול השקעה זה את עתידם הכלכלי ועתיד ילדיהם.

הסיבה שהם בוחרים במסלולי השקעות נדל"ן בחו"ל הוא מאוד פשוט, מאחר ובישראל יש קושי רב להשקיע בנדל"ן, בגלל מחירי הנכסים, מסים ועלויות עסקה, לא פעם בתחום הנדל"ן משתלם להשקיע בחו"ל. מה עוד שלהבדיל מאשר בישראל, בחו"ל הם יכולים להיכנס עם עוד משקיעים להשקעה, הם יכולים לשים את הכסף והם לא צריכים לעשות יותר שום דבר, רק לראות איך הרווח נכנס לחשבון הבנק שלהם.

השאלה היא, כיצד בוחרים השקעות נדל"ן מומלצות בחו"ל? יש לכך כמה אפשרויות, אפשר לעבוד בעזרת בתי השקעות וגורמים שמתמחים בכך, ואפשר גם להשתמש בידע אשר מצוי באינטרנט ולבצע את כל התהליך בעצמנו. זה יותר קשה אך גם בשיטה זו יש לא מעט יתרונות.

השקעות נדל"ן

אילו השקעות נדל"ן מומלצות אפשר למצוא בחו"ל

המשקיעים הישראלים יכולים היום למצוא הרבה יותר אפשרויות מאשר אי פעם, בין אם זה בגלל ששווקים חדשים נוצרו ובין אם זה בגלל ששווקים חדשים נפתחו בפניהם.

דוגמא לשוק בו מומלץ מאוד להשקיע הוא השוק האנגלי, שם אנחנו יכולים לחוות פריחה בתחום הנדל"ן, לא רק בלונדון אלא גם בערים אחרות וכן בכפרים קטנים יותר. מן הסתם, מדובר על השקעות שיכולות למשוך לא מעט ישראלים. אנגליה היא מדינה יציבה עם כלכלה חזקה מאוד שמהווה מוקד למשקיעים מכל העולם להשקיע בה, בין היתר גם השקעות נדל"ן.

לא מעט ישראלים מחפשים ומוצאים השקעות במה שכונה בעבר הגוש הקומוניסטי, הן בגלל שמדובר על שווקים חדשים שנפתחו רק בשלושת העשורים האחרונים והן בגלל המחירים היחסית זולים.

ישנם ישראלים שבוחרים להשקיע בכלכלות מתעוררות כמו אלה במזרח אסיה או אפריקה, אך שם רמת הסיכון גבוהה יותר.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טבעת אירוסין – על איזה יהלום כדאי ללכת?
מזל טוב! החלטת להציע נישואין וההתרגשות בתוך תוכך גוברת - אתה מתכנן היכן תעשה זאת, מה תגיד, ומפנטז על...
קרא עוד »
אפר 24, 2016
כך תפתחי עסק לבניית ציפורניים בביתך
תמיד חלמת לפתוח עסק לבניית ציפורניים בביתך, אך לא ידעת איך לממש את הרעיון? אם תעקבי אחר הטיפים הפשוטים...
קרא עוד »
יול 16, 2017
הכנה ליחידות מובחרות בצבא
כשכל החבר'ה מתחילים לקבל צו ראשון, כולנו מתחילים לחשוב מה באמת נרצה לעשות בשלושת השנים הבאות. זה נשמע...
קרא עוד »
ינו 18, 2022