אימון אישי לחיים: למי זה מתאים

אימון אישי לחיים

החיים הם דבר רצוף אירועים. יכול להיות שיהיו אירועים רבים ויכול להיות שלא יהיו יותר מידי שינויים לאורך של שנים רבות של שגרה דומה. בזמנים מסוימים אנשים יכולים להתחיל ולחוש כי החיים שלהם לא ממש נעים אל עבר הכיוון הנכון, וכי בזמן שבו הם רואים שינויים שמתרחשים בחיים של כמעט כולם, הם בעיקר בעלי תחושה פנימית כי שום דבר לא ממש עובר שינוי אצלם.

מה עושים כאשר כבר לא מסתפקים בנקודה הזו שבה נמצאים ורוצים להרגיש כי חווים יותר מן החיים ומכל מה שהם מציעים? זה כבר עניין של אימון לעשייה, כאשר עוד הרבה לפניה יש עניין של מחשבה ושינוי של תודעה.

אימון אישי לחיים

למחפשים אחר קשר זוגי

מכירים את אלה אשר בזמן שבו כולם כבר מתקדמים בצורה מהירה אל עבר מערכת יחסים מחייבת, מתחתנים, עוברים דירה, מביאים ילדים ויוצרים חיי משפחה, הם רק נקשרים אל דברים שלא מעודדים יציאה מהמסגרת בה הם נמצאים ולא מבינים למה לא חל כל שנוי אצלם?

מחשב יוצרת מציאות, ויש לא מעט אנשים אשר אולי אומרים כלפי חוץ כי הם מאוד רוצים לעבור אל עבר חיים משותפים עם בן/בת זוג שטובים עבורם, אבל כלפי פנים? מדובר בתהום שלמה של חוסר ביטחון ופחד משינוי של כל מה שבטוח וקיים. יציאה אל עבר מפגשים שבהם ישנה סביבה תומכת שמעודדת פעולה היא חלק מאימון אישי או קבוצתי שמאפשרים לאנשים בעלי תחושה של עמידה במקום להתקדם אל עבר חיים מספקים יותר גם בתחום של הזוגיות.

לשואפים לקידום בקריירה

כמה פעמים אדם אומר לעצמו כי הוא יתפטר ויעבור אל עבר מקום עבודה שבו הוא מקבל יותר שכר, שכר שמגיע לו עבור הכישורים שלו וכל מה שהוא יודע לעשות במקום של עבודה. רבים חושבים ואולי מבטאים זאת בעל פה, אבל חוששים לשמוע את המילה לא כאשר הם עומדים מול הבוס שלהם עם בקשה לגיטימית שהיא לגמרי אינה דבר מוגזם.

זה טבעי לחלוטין כי אדם ירצה לעלות עוד שלב בסולם של הדרגות, וזה לגמרי לגיטימי לקבל יותר שכר לאחר שעברה לה תקופה ארוכה בה השכר נשאר אותו הדבר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לבחירת קסדות לאופניים
נושא קסדות האופניים הוא נושא חשוב. בחלק זה, נבחן את סוגי הקסדות השונים ואת הבעיות שהן פותרות. המדריך...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
מטבחים לבנים
האופנות השונות מביאות עמן אינספור חידושים לעולם העיצוב ועיצוב הבית. אם בתקופת המודרנה היו רגילים...
קרא עוד »
אפר 19, 2018
איך בוחרים עוזרת בית
שמירה על ניקיון דירה אינה מאד פשוטה בעיקר אם אתם מנהלים בית וקריירה תובענית. בשל כך מוצאים רבים...
קרא עוד »
אוק 27, 2017