מהם התנאים לתביעה עבור נכות כללית

תביעה עבור נכות כללית

אנשים רבים בגלל סיבות רבות מגיעים למצב בו הם סובלים מנכות. מדובר בגזרת שמיים שאין הרבה מה לעשות בכדי למנוע אותה. בגלל שפעמים רבות נכות גורמת לירידה ביכולת ההשתכרות ובגלל שמדובר בדבר המפריע לאיכות החיים של האדם הכירה המדינה כי היא צריכה לתת רשת ביטחון לאזרחיה הסובלים מנכות. כך ניתן להגיש תביעה עבור נכות כללית לביטוח לאומי ולדרוש קצבה קבועה כל חודש. התנאים לקצבת נכות כללית כוללים את העובדה כי עליכם להיות מעל לגיל 18 (כאשר במקרים מסוימים גם בגיל 16 עד 18 זכאים לקצבה), אזרחי ישראל ועל רופא מטעם ביטוח לאומי לקבוע כי אתם זכאים לקצבת הנכות. בנוסף על ביטוח לאומי לקבוע דרגת אי כושר עבודה. כל התנאים הללו הכרחיים בכדי לקבל את הקצבה ועליכם להבין ללא אחד מהתנאים הללו אתם לא תקבלו את המגיע לכם.

בדקו זכאות לנכות באמצעות עורך דין תאונות דרכים

תביעה עבור נכות כללית

מדוע כדאי לקבל ייצוג מעורך דין בתביעה כזאת?

תנאי הכרחי לתביעה עבור נכות כללית היא העובדה כי רופא מטעם ביטוח לאומי יקבע כי אנו נכים. עליכם להבין ולהפנים כי בדיקה זו על ידי רופא אינה עניין של מה בכך ופעמים רבות הרופא יערים עליכם קשיים רבים ולא יאות לקבוע את קצבת הנכות. על כן מה שאתם צריכים לעשות בכדי להתמודד עם בעיה זו הוא לקבל ייצוג מעורך דין אשר ילווה אתכם בכל ההליך ואשר ינחה אתכם מה למלא במסמכים, אם איזה בדיקות רפואיות לבוא מהבית וכיצד להתנהג עם הרופא. העורך דין יכול מאוד לסייע לכם וכדאי לכם לא לוותר על הייצוג שלו.

מדוע לפנות אך ורק אל עורך דין ולא אל גורם אחר?

תביעה עבור נכות כללית היא לא עניין של מה בכך והיא טומנת בה כפי שראינו קשיים רבים. על רקע זה קמו כל מרכזים המתיימרים לעזור לאנשים לקבל את המגיע להם מביטוח לאומי. מרכזים אלו פועלים ללא עורכי דין וזה מוקש רציני שיש לתת עליו את הדעת. אתם צריכים להבין כי היחיד שיכול לייצג אתכם בפני ועדות רפואיות הוא עורך דין ועל כן פניה אליו תהיה החכמה ביותר והדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות.

עוד מידע בנושא תוכלו למצוא בלחיצה כאן.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי תינוקות – תרומה גדולה להתנהלות קלה
כל הורה, בלי יוצא מן הכלל, עושה הכול על מנת לגדל את התינוק שלו בצורה תקינה, בטוחה, איכותית וגם מהנה. עם...
קרא עוד »
מאי 29, 2016
טיפול באקנה – אפשר לצאת מזה
הופעתם של פצעונים על הפנים יכולים להוות מטרד בלתי רגיל לא רק בעבור נערים ונערות, אלא גם בעבור אנשים...
קרא עוד »
נוב 12, 2018
איפה הכי כדאי לקחת שיעורי שחייה?
האדם אינו נולד עם מיומנויות של שחייה ותנועה במים. הגוף צריך ללמוד את התנועות, את קצב הנשימה, את הדרך...
קרא עוד »
אוג 29, 2019