סגווי – למי זה מתאים?

סגווי

אופניים, אופניים חשמליות, קורקינט, קורקינט חשמלי, ועכשיו סגווי, רק תבחרו מה הדרך המועדפת עליכם לנסיעה ברחובות העיר ותתחילו לנסוע. במקום ללכת ברחובות החמים, במקום להידחק באוטובוסים או להיתקע בפקקים, יש לכם את כל הכלים בשביל לנסוע ברחובות העיר, ממקום למקום, בצורה נוחה ופשוטה.

על אופניים רגילות וחשמליות, כולם שמעו, קורקינט הו גם כלי מוכר מספיק, אך סגווי זה הדבר החדש. אומנם הוא נמצא בסביבה שלנו כבר כמעט עשור אך רק בתקופה האחרונה אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים משתמשים בו. נוסעים איתו ממקום למקום ברחובות ובכביש, בפארקים ובטיילת.

לפני שנתחיל להסביר בקצרה מה זה סגווי ולמי זה מתאים, חשוב להבהיר, לא מדובר בכלי תחבורה שאפשר לנסוע איתו רחוק מדי. בניגוד לאופניים נניח, הוא לא מאפשר לנו לנסוע מעיר לעיר או בכבישים בינעירוניים. מדובר על כלי שמתאים יותר ליישובים קטנים או לנסיעות מרחוב לרחוב. אך כמו שאתם יכולים להבין, זה לא מעט בימים של מזג אוויר קיציי או במקומות בהם אין תחבורה ציבורית.

מה זה סגווי ולמי זה מתאים

סגווי (בעברית זה רכינוע), הוא כלי תחבורה חשמלי שיש לו שני גלגלים אשר ביניהם יש מקום לשים את הרגליים. הנסיעה עליו מתבצעת בעמידה. בשביל לנסוע צריך לרכון בצורות שונות, כך המחשבים של הכלי קולטים את תנועת הגוף ומזיזים אותו בהתאם. בזמן הנסיעה יש להחזיק בידית הכלי וכן יש לחבוש קסדה לצורכי בטיחות. רוכבים בכלי נוהגים גם לשים מגני ברכיים ורגליים בשביל להימנע מפציעות.

ניתן למצוא סגוויי לנסיעות בשטחים סלולים, מדובר בדגם I2, בעוד שבמהלך השנים יצא גם דגם חדשני יותר X2 שמתאים לנסיעה גם בשטחים לא סלולים.

נסיעה בסגווי מתאימה לקהלים שונים. ראשית, היא מתאימה לקהל צעיר שאין לו עדיין רישיון לרכב ורוצה להגיע ממקום למקום בעיר. שנית סגווי מתאים לסטודנטים או אנשים שעובדים במקום קרוב למקום מגוריהם ואין להם רכב ורוצים להגיע אל הלימודים או העבודה בקלות.

כמו כן נהוג להשתמש בסגווי לצורך טיולים, כולל טיולים מאורגנים בני יום אחד בערים שונות, וכן לצורכי עבודה במפעלים שמשתרעים על פני שטח נרחב. הסגווי מתאים לקהלים שונים, כל עוד הנסיעה בו נעשית בצורה בטוחה ורגועה עם כל האביזרים הנלווים אשר ציינו ששומרים על בטיחות המשתמש בכלי. יש לקחת בחשבון שאומנם מדובר במכשיר שהמהירות בו לא גבוהה, אך ברכיבה לא נכונה, אפשר ליפול ממנו ולהיפצע.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קונה רכבים לפירוק עבור חלקי חילוף, דרך לעשות כסף
קניית רכב שלא למטרת נסיעה אלא לפירוק היא עיסוק לגיטימי לכל דבר, המפרנס לא מעט משפחות בארץ. כלי רכב...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
הפחתת משקל הרבלייף
הרבלייף הינה חברה ותיקה ואהובה מאוד בשוק תוספי התזונה והדיאטה. החברה פועלת כבר שנים רבות ויש לה...
קרא עוד »
יול 27, 2022
קונה רכבים במזומן
קניית רכבים במזומן מתייחסת לפרקטיקה של רכישת רכב על הסף באמצעות מזומן, ללא צורך במימון או הלוואות....
קרא עוד »
ספט 03, 2023