פנסי הצפה LED

פנסי הצפה לד

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מקיף ונרחב בכל הקשור לגופי תאורה לבית ולעסק. יותר ויותר דוגמאות של גופי תאורה מופיעים על המדפים, ואנחנו יכולים לבחור באילו מן הגופים לבחור בשביל להתקין אותם, בין אם זה בסלון, חדרי שינה, מרפסות, מטבחים, מחסנים, חניות וכן בשטחים פתוחים כמו חצרות, גינות, שבילי גישה ועוד.

דוגמא אידיאלית לשינוי, אנחנו יכולים לראות בכל מה שקשור לפנסי הצפה LED. מדובר על פנסים אשר ניתן להתקין אותם במקומות פתוחים בעיקר, בין אם זה גגות, מרפסות, חצרות, גינות, דרכי גישה וכן אנחנו יכולים למצוא פנסים שכאלה במקומות כמו מרתפים, חניונים, מקלטים ועוד.

פנסי הצפה לד

הרעיון של פנסי הצפה הוא, מדובר בנורה גדולה שמאירה למרחקים ועל שטח נרחב, בעוצמה גבוהה מאוד. זה מאפשר לנו ליהנות מתאורה ייחודית שגם בשעות החשוכות ביותר, אין שום בעיה לראות. חשוב לומר, לא נהוג להתקין תאורה שכזו בתוך הבית, בגלל שהיא איננה משתלבת בחללים השונים וכן היא הרבה יותר מתאימה לשימוש בשטחים חיצוניים, בעיקר כשמדובר על אזורים חשוכים.

ניתן להתקין את הנורה במספר ורסיות, בין אם מדובר על התקנה מלמעלה, וכך האור מופץ מלמעלה למטה, וכן אפשר להתקין את פנסי הצפה למטה, באופן כזה שיכוון רק על הקרקע או כלפי מעלה. כמובן שכיוון הזרימה של התאורה, ישפיע, מן הסתם, על המקומות המוארים.

נקודה חשובה שצריך לזכור, שימוש בפנסי הצפה LED, מאוד פופולארי לא רק במבנים פרטיים, כלומר בתי מגורים וכדומה, אלא גם במועדונים, בתי קפה, מסעדות, גני אירועים, אולמות אירועים ועוד. בין היתר אפשר להשתמש בפנסי הצפה בנורות בצבעים שונים, מה שהופך את השימוש בפנסים אלו לחוויה הרבה יותר ייחודית ומעניינת.

עוד נקודה שאנחנו צריכים לזכור בהקשר זה ובכלל, השימוש בפנסי הצפה יכול לחסוך לנו לא מעט כסף, בגלל עוצמת התאורה אנחנו יכולים לחסוך בהתקנה ושימוש בגופי תאורה אחרים, מה שכמובן יוזיל עלויות באופן דרסטי. זאת בהנחה ואנחנו משתמשים בצורה נכונה וחכמה באותם פנסי הצפה LED, כפי שאנחנו רואים לנכון וכפי שניתן על פי השטח.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית
תביעת רשלנות רפואית, היא תביעה אשר כל אדם אשר נגרם לו נזק פיזי מרופא כלשהו או מערכת רפואית כלשהי, יכול...
קרא עוד »
נוב 11, 2017
דיירות מוגנת – מה זה אומר?
על פי החוק הקיים אודות זכויותיו וחובותיו של דייר, הוא יכול להיות מוגדר בתור מוגן בנכס וליהנות מתנאים...
קרא עוד »
יונ 11, 2021
תיקון הליכונים מדריך מזורז
מכירים את המצב הזה שיש לכם בבית הליכון לא משהו, כזה שהחיים שלו מתחילים להסתיים? במקום לזרוק אותו לפח,...
קרא עוד »
פבר 28, 2020