מסחר במט"ח המדריך לסוחר המתחיל

מסחר במט"ח

לא פעם ניתן לשמוע על אנשים המבלים את מרבית זמנם בבתי הקפה בעיר, שותים אספרסו קצר ותוך כדי סוחרים במט"ח. חשוב להבין כי מסחר במט"ח יכול מצד אחד להביא לרווחים גבוהים תוך פרק זמן קצר, אך מצד שני, הסיכון לאבד את הכול ברגע בודד אחד הינו מהותי במיוחד. לכן כל מי ששוקל להיכנס לתחום, כדאי לו להעמיק וללמוד על מנת להבין היטב כיצד העולם הזה עובד. כמו כן, חשוב להיות מוכנים למסחר הן מבחינה כלכלית והן מבחינה נפשית, היות ולא פעם קורה שהחשבון מתאפס ולכן חייבים להיות מוכנים לספוג הפסדים הן ברמה הכספית והן ברמה המנטלית. מצד שני, מי שיהיה מספיק מיומן, יישאר עם היד על הדופק וילמד לנתח גרפים בצורה הטובה ביותר, יוכל ליהנות מרווחים נאים תוך פרק זמן קצר.

מסחר במט"ח מדריך למתחילים

מסחר במט"ח מדריך למתחילים

מסחר במט"ח המדריך לסוחר המתחיל – מה חשוב לדעת לפני שמתחילים?

קודם כל, חשוב להבין כי מסחר במט"ח הינו למעשה משחק סכום אפס. כלומר כאשר מטבע אחד מתייקר, המטבע השני תמיד ייחלש כתגובה לכך. לכן הסוחר חייב להחליט מראש לגבי צמד המטבעות שבהם הוא ירצה להשקיע ועליו להבין את הכיוון של העסקה – איזה מטבע לרכוש ואיזה מטבע למכור. כדאי לדעת מראש כי לעומת המסחר במניות או באיגרות חוב, המסחר במט"ח מתאים במיוחד לסוחרים קצרי טווח אשר מקפידים להישאר עם היד על הדופק, ובכך נהנים מתנודות קלות בשערי החליפין של המטבעות. כמו כן, כדאי לדעת כי המסחר נעשה במינוף אשר יכול להגיע לטווח של 1:100, כאשר הביטחונות אשר מספק הסוחר הם אלו שקובעים את גודל העסקה. ניתן להגביל מראש את פוטנציאל ההפסד, כמו גם את פוטנציאל הרווח, בצורה כזו הסוחר יכול להניח את הלפטופ לכמה דקות מבלי לדאוג משינויים חדים בשער המטבע.

עוד מידע תוכלו למצוא בלחיצה כאן.

לסיכום, מסחר במט"ח נחשב לאחד התחומים המעניינים והמרתקים ביותר, אשר מעסיקים היום לא מעט אנשים. הפוטנציאל להרוויח סכומי כסף נאים תוך כדי ניצול התנודות של שער המטבע, מושך אליו לא מעט אנשים אשר מעוניינים ללמוד את התחום ולהתחיל לסחור בצורה עצמאית.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גני אירועים בשרון – האופציה הנכונה לאירוע שלכם
רבים מאתנו ניחנים בכמיהה עזה לירוק, לטבע ולמה שהוא מייצג. כאשר מגיעים לאולם אירועים סגור, כל הקסם נעלם...
קרא עוד »
פבר 13, 2018
כיצד ללמד ילדים על פורים?
המסורת היהודית טומנת בחובה לא מעט מאורעות, ואת חלקם אנו נוטים לציין כחלק מחגי ישראל. חג פורים, הוא ללא...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019
דירות גן להשכרה במודיעין
כמה כיף לדעת שבבית שלכם יש מרחבים גדולים ופתוחים. במרחב גדול אפשר לעשות כל כך הרבה. אם אתם אנשים בעלי...
קרא עוד »
אוג 30, 2019