נוטריון

נוטריון

ישראלים רבים מוציאים דרכונים זרים וגם ויזות לנסיעה למדינות זרות. כדי לעשות את ההליך הזה, יש לעבור דרך השגרירות, ולכן גם נדרשת עבודה בשפה זרה – שבדרך כלל לא שגורה בפי המבקשים. לדוגמה, מנסים להוציא דרכון של רומניה, ולא מדברים רומנית. יתרה מכך, הרומנים אינם מדברים עברית, ולכן כל המסמכים הנדרשים כדי לקבל את הויזה או הדרכון לא יכולים להיות בעברית, אלא ברומנית. אתם לא יודעים רומנית, הם לא יודעים עברית, מה עושים? פונים אל נוטריון.

נוטריון

חברות תרגום – האם זה טוב?

חברות תרגום עושות עבודה טובה ומקצועית בכל הקשור לתרגום לכל שפה, לרבות תרגום מסמכים משפטיים, רפואיים, אישיים, חוזים, ועוד. גם תרגומים טכניים או מקצועיים. אבל יש מגרעה משמעותית אחת בתרגום זה: הוא אינו מאושר משפטית באופן אוטומטי, ודורש אישור נוטריון כדי להעבירו לאותה שגרירות זרה כדי לקבל ויזה. לכן, בשביל מה לעבוד פעמיים? פשוט לכן לעבוד עם הנוטריון שגם דובר את השפה שאתם צריכים, לדוגמה רומנית, והוא מתרגם מוסמך לצד היותו עורך דין ונוטריון.

תרגום להוצאת ויזה

כאמור, נוטריון שהוא גם מתרגם הוא הפונקציה הטובה ביותר לטיפול בענייני ויזה או דרכון. היתרון הוא הדיוק והאישור המשפטי האוטומטי. שכן, מי שצריך להיות מרוצה הוא לא רק הלקוח, אלא גם אותם פקידים שמאשרים או דוחים את הניירת שלכם במדינת היעד. מהם הכללים?

  • כדי להוציא ויזה או דרכון זרים, צריך להקפיד על תכנית עבודה מסודרת. חשוב מאד לתכנן את העבודה מבחינת לוח הזמנים בצורה מסודרת, וזאת בעיקר כי מדובר בעבודה קצת לחוצה והרבה לקוחות מגיעים ברגע האחרון. נסו לעשות זאת שלא ברגע האחרון. חשוב לוודא כי אותו נוטריון זמין לתת לכם את השירות בלו"ז שלכם.
  • חשוב מאד שאותו נוטריון יהיה בעל ניסיון בפרוצדורה שאתם מבקשים לעשות. לדוגמה, הוצאת דרכון רומני. הסיבה היא: כל טעות בבירוקרטיה תעכב את הבקשה שלכם, ואולי תעלה לכם גם כסף, אז חבל. חשוב שהוא יהיה מומחה בתרגום ועבודה מול השגרירות. אם אין לו די ניסיון, עדיף שתלכו לעבוד עם מישהו אחר.
  • חשוב לעבוד עם מישהו דיסקרטי
  • חשוב מאד שיהיה מתרגם מוסמך מהשפה הרלוונטית

כמה זה עולה – האם יש תעריף קבוע או שכל אחד לוקח כמה שהוא רוצה?

בכל מקרה עבודה של נוטריון היא כזו הקבועה מראש, עם תעריף אחיד וקבוע. בדרך כלל עורכי דין רשאים לשחק עם העלות של העבודה שלהם, על מדרגות מורכבות העבודה, או הידע והניסיון שלהם. כאן אין דבר כזה. הנוטריון הוא עורך דין שתעריפו קבוע. כמה עולה תרגום, כמה עולה הגשה, כמה עולה חותמת ועוד. כל אחד מבקש אותו דבר, לא משנה כמה זמן הוא במקצוע. העבודה היא זו שקובעת. לכן היו בקיאים במחירים כדי לוודא שלא לוקחים לכם סכום שאיננו מאושר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לספרדית – למה צריך את זה?
לאחרונה הבקשות להוצאת דרכונים על ידי ישראלים רבים בעיקר במדינות הקשורות לאיחוד האירופאי עלתה באופן...
קרא עוד »
פבר 18, 2018
טעויות שאנשים עושים בעת לקיחת הלוואה ומה כדי לעשות במקום
נקלעים לקשיים ואין לכם מושג איך ומאיפה להשיג את הפתרון הנכון. האנשים להם אתם חייבים את הכספים דורשים...
קרא עוד »
אפר 18, 2017
טיפים מעולים לגידול זוחלים
אימוץ זוחלים וגידול זוחלים על ידי אנשים פרטיים, אמנם נחשב דבר נדיר בישראל, אך ישנן ארצות בהן גידול...
קרא עוד »
מרץ 24, 2019