הסרת משקפיים

הסרת משקפיים

כל מי שעוסק בריצה ומרכיב משקפיים, יודע עד כמה הדבר מציק ולא נוח. לכן לא מעט אצנים, אשר אינם נהנים להרכיב עדשות מגע, פונים לכיוון של הסרת משקפיים. אך כמובן שאין צורך לעסוק בריצה או בכל תחום ספורט אחר, רק כדי ליהנות מהסרת משקפיים בלייזר. היום כמעט כל אחד יכול להגיד שלום למשקפיים הישנים שלו, להיפרד מעדשות המגע ולעבור תהליך קצר ופשוט של הסרת משקפיים בלייזר. מדובר אומנם בניתוח, אך כל התהליך לוקח דקות ספורות מעט, הוא בטוח לחלוטין ומאות אלפי אנשים כבר עברו אותו, והיום יכולים ליהנות מראייה חדה ובהירה לחלוטין. אומנם נכון כי עדשות המגע יכולות לסייע לכל מי שסובל מהרכבת המשקפיים, אך מדובר בפתרון זמני בלבד, היות ולא ניתן לישון עם העדשות ואנשים רבים חווים אי נוחות כללית בזמן הרכבתם. ניתוח הסרת משקפיים יכול לשפר מהותית את איכות החיים ולתרום לתחושת הביטחון העצמי.

הסרת משקפיים

מהו בעצם ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

למעשה, במהלך הניתוח מכשיר הלייזר מלטש את קרנית העין, ובכך מעניק לעין את היכולת לראות בצורה חדה יותר. חשוב להדגיש כי הלייזר עצמו אינו כואב, הוא אינו נראה ואינו יוצר כוויות או צלקות כלשהן. במהלך הטיפול, קרן הלייזר פועלת אך ורק בשכבות הקדמיות של העין, והיא אינה מגיעה לשכבות העמוקות יותר. הטיפול עצמו נמשך בממוצע כ – 30 שניות בכל עין. על מנת שמכשיר הלייזר יבצע את הפעולה כהלכה, המנתח חייב להכניס את הנתונים של הפציינט, כולל מספר המשקפיים שלו, קוטר הטיפול הרצוי, צלינדר וכדומה. בצורה כזו המחשב מחשב את הנתונים, ומבצע את הטיפול בצורה המדויקת ביותר. נעשית כמובן בקרה על הנתונים המוזנים, כך שאין מה לחשוש מטעויות ולקויות.

לסיכום, ניתוח של הסרת משקפיים בלייזר הפך לאחד הניתוחים הנפוצים והשכיחים ביותר בארץ ובעולם. אנשים רבים מעוניינים להיפטר מהמשקפיים שלהם, ובכך לזכות באיכות חיים גבוהה יותר. הדבר נכון לכל מי שעוסק בריצה, שחייה וכל תחום ספורט אחר. כמובן שהניתוח מתאים לכל אחד, רמת הסיכון שלו שואפת לאפס והתוצאות מדברות בשם עצמן.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תבחרי שמלת קיץ צנועה?
בחירת שמלת קיץ צנועה יכולה להיות כדאית עבור כל אחת, שכן שמלה כזו מאפשרת לך להרגיש בנוח ומלאת סטייל תוך...
קרא עוד »
ספט 05, 2023
מתנפחים לבריכה
מתכננים אירוע בבריכה? יש לכם בריכה פרטית? זה הזמן לחשוב על מתנפחים לבריכה. אופציה ייחודית אשר הופכת את...
קרא עוד »
פבר 11, 2018
כיצד מתמודדים עם רכב תקוע ליד הבית?
זה יכול לקרות לכל אחת ואחד מכם – אתם קמים בבוקר מתקלחים, מתלבשים, לוקחים את תיק העבודה שלכם, יוצאים...
קרא עוד »
דצמ 13, 2017