הסרת משקפיים

הסרת משקפיים

כל מי שעוסק בריצה ומרכיב משקפיים, יודע עד כמה הדבר מציק ולא נוח. לכן לא מעט אצנים, אשר אינם נהנים להרכיב עדשות מגע, פונים לכיוון של הסרת משקפיים. אך כמובן שאין צורך לעסוק בריצה או בכל תחום ספורט אחר, רק כדי ליהנות מהסרת משקפיים בלייזר. היום כמעט כל אחד יכול להגיד שלום למשקפיים הישנים שלו, להיפרד מעדשות המגע ולעבור תהליך קצר ופשוט של הסרת משקפיים בלייזר. מדובר אומנם בניתוח, אך כל התהליך לוקח דקות ספורות מעט, הוא בטוח לחלוטין ומאות אלפי אנשים כבר עברו אותו, והיום יכולים ליהנות מראייה חדה ובהירה לחלוטין. אומנם נכון כי עדשות המגע יכולות לסייע לכל מי שסובל מהרכבת המשקפיים, אך מדובר בפתרון זמני בלבד, היות ולא ניתן לישון עם העדשות ואנשים רבים חווים אי נוחות כללית בזמן הרכבתם. ניתוח הסרת משקפיים יכול לשפר מהותית את איכות החיים ולתרום לתחושת הביטחון העצמי.

הסרת משקפיים

מהו בעצם ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

למעשה, במהלך הניתוח מכשיר הלייזר מלטש את קרנית העין, ובכך מעניק לעין את היכולת לראות בצורה חדה יותר. חשוב להדגיש כי הלייזר עצמו אינו כואב, הוא אינו נראה ואינו יוצר כוויות או צלקות כלשהן. במהלך הטיפול, קרן הלייזר פועלת אך ורק בשכבות הקדמיות של העין, והיא אינה מגיעה לשכבות העמוקות יותר. הטיפול עצמו נמשך בממוצע כ – 30 שניות בכל עין. על מנת שמכשיר הלייזר יבצע את הפעולה כהלכה, המנתח חייב להכניס את הנתונים של הפציינט, כולל מספר המשקפיים שלו, קוטר הטיפול הרצוי, צלינדר וכדומה. בצורה כזו המחשב מחשב את הנתונים, ומבצע את הטיפול בצורה המדויקת ביותר. נעשית כמובן בקרה על הנתונים המוזנים, כך שאין מה לחשוש מטעויות ולקויות.

לסיכום, ניתוח של הסרת משקפיים בלייזר הפך לאחד הניתוחים הנפוצים והשכיחים ביותר בארץ ובעולם. אנשים רבים מעוניינים להיפטר מהמשקפיים שלהם, ובכך לזכות באיכות חיים גבוהה יותר. הדבר נכון לכל מי שעוסק בריצה, שחייה וכל תחום ספורט אחר. כמובן שהניתוח מתאים לכל אחד, רמת הסיכון שלו שואפת לאפס והתוצאות מדברות בשם עצמן.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדר מוגן דירתי
חדר מוגן דירתי, או בשמו המקוצר ממ"ד, הוא חדר בו יושבים בני המשפחה בעת מצב חירום, ירי לעבר היישוב בו ...
קרא עוד »
ינו 08, 2019
מדוע לא מומלץ להתפשר על פחות ממגבות 100% כותנה
מוצרי טקסטיל לבית הם אלה שהרבה פעמים עושים את ההבדל בין חיים נוחים ומפנקים ובין חיים בינוניים יותר....
קרא עוד »
אפר 12, 2017
מהו דיור תומך בבית אבות?
ככל שהשנים עוברות, ותוחלת החיים הולכת וגדלה, כך גם עולה דרישה מהשטח לפתרונות ומענה לבני הגיל השלישי,...
קרא עוד »
יול 18, 2021