מה אתם עושים אחר הצהריים

לימודים

כל עוד הילדים נמצאים בבית הספר ורוכשים ידע חיוני שיסייע להם להתקדם בחיים, ההורים יכולים לפנות לעיסוקיהם – לעבוד, לסדר את הבית או לבשל. אך כאשר הילדים חוזרים מבית הספר, הם נוטים להשתעמם מחוסר מעש. כדי שזה לא יקרה פיתחו תכניות מיוחדות במדע וטכנולוגיה שנועדו להעשיר את הידע לאחר הפעילות הלימודית בבית הספר. כי כל עוד המוח צעיר ורענן, כדאי להעשיר אותו כמה שיותר בגירויים שונים.

לימודים

מדע בכל מקום

הוא מקיף אותנו מכל עבר – כשאנו הולכם ברחוב ומביטים אל השמים התכולים, ואף כאשר אנו נמים את שנת הלילה הנעימה. המדע נמצא בכל אשר נפנה, ולכן כדאי להכיר אותו מקרוב כבר מגיל צעיר. חוגים במדע מוצעים בשפע לתלמידים בבית הספר. לדוגמה, החוג עשוי לכלול כ-30 מפגשים מרתקים שבהם עוסקים התלמידים בתחומים כמו גלקסיות, חורים שחורים, המבנה של האטומים והמולקולות, מצבי הצבירה הקיימים (מוצק, נוזל גז) או סוד היווצרותו של היקום. מעבר לכך, התלמידים מקבלים קלים בתחום הביולוגיה וחקר החי, ונחשפים לנושאים כמו חלבונים, דנ"א, גנטיקה, מבנה התא ועוד. כמו כן, החוג מתאים למי שמתקשה במתמטיקה. מכיוון שהוא עוסק בשאלות מתמטיות ושאלות היגיון בדרך משעשעת ובלתי מפחידה (בניגוד לחומר הלימודי היבש בבית הספר).

ללמוד על עולם החי

חוג נוסף מבין חוגים במדע המוצעים לגילאים השונים עוסק ברובו בבעלי חיים. בחוג זה לומדים נושאים עיוניים כדוגמת אקולוגיה והתנהגויות של בעלי חיים, אך לא מוותרים על חוויית הלימודים בשטח. כך, יוכלו הילדים להתנסות בהקמה של גן ירק, לצפות מקרוב בהתנהגותו של בעל חיים זה או אחר, לשים לב לשינויים בעונות השנה לאורך כל המפגשים (כשלושים במספר) ולבחון כיצד ניתן לפעול כדי לשמור על הסביבה אשר בה אנו חיים.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משרד שידוכים
מספרים שאנחנו חיים בעידן בו הרומנטיקה מתה. כבר לא כותבים שירי אהבה כמו פעם, אין סרטי אהבה בלתי נשכחים...
קרא עוד »
אפר 05, 2018
חושבים לעבור גישור גירושין?
זוג שעומד מול הליך גירושין, עשוי לחוש כאילו המלחמה לא תמה, אלא כרגע עומדים אל מול חזית נוספת, בה כל אחד...
קרא עוד »
אוק 08, 2017
חופשה בחו"ל בחגים? למה דווקא כן!
חגי תשרי הגיעו השנה בצורה שממש רודפת את החופשה הארוכה של הקיץ, ועבור ההורים הדבר הזה יצר עומס כביר לצד...
קרא עוד »
אוק 18, 2018