שואב אבק רובוטי

שואב אבק רובוטי

שואב אבק רובוטי

נשים רבות שעובדות שעות מחוץ לבית, מוצאות את מטלות תחזוקה וניקיון הבית קשות ולכן, הומצא במיוחד עבורן, שואב אבק רובוטי. שואבים רובוטיים שונים זה מזה, אם בצורתם ואם בגודלם וכן במברשות ובמיכלי האשפה. ישנם פרמטרים נוספים ושונים ויש לבחור את השואב בהתאם לצרכים שלכם ולתקציב. ישנם אנשים שיש להם בעלי חיים בבית כמו חתולים או כלבים שמשירים פרווה. כאשר אתם מגיעים לחנות מוצרי חשמל, ציינו בפני המוכר כי יש לכם בעל חיים והוא יתאים לכם את השואב המתאים הרובוטי.

 

סובלים מנשירה ויש לכם גם בעלי חיים?- כמה טיפים חשובים

 

אם הפרווה של הכלב או החתול שאתם מחזיקים בבית היא ארוכה, או שאתם עצמכם סובלים מנשירה, השיער או הפרווה עשויים להסתבך במברשת של שואב אבק רובוטי. השיער הארוך או הפרווה, נוטים להצטבר על המברשת האמצעית של השואב ולכן, כדאי לרכוש שואב ללא מברשת אמצעית. פתרון זה הינו יעיל, היות והשיער או הפרווה מגיעים ישירות למיכל האשפה של שואב האבק ואינן מסתבכות בדרך, מה שיצריך עבודה נוספת של פירוק המברשת וניקוי השיער ממנה.

יש לדאוג לרכישה של שואב אבק הפועל על רובוט שיהיה גדול מספיק לפי הצרכים שלכם. למשל אדם שהוא רווק או גר לבד, יוכל לרכוש שואב אבק קטן יותר, מאשר משפחה עם ילדים , כאשר בית עם ילדים, נוטה יותר להתלכלך.

 

מתי יש צורך לרכוש שואב אבק רובוטי עם מברשות?

ילדים קטנים נוטים ללכלך וכשהם אוכלים פסטה או אורז דביקים נופלים על הרצפות. אם יש לכם את הבעיה הזאת בבית, כדאי כי תרכשו שואב אבק רובוטי עם מברשות, כך שהמברשות הן אלה שיכולות לאסוף את האוכל מהרצפות, מבלי שיישארו כתמים אם יש לכם הרבה ריהוט בבית, מומלץ כי השואב הרובוטי יגיע מתחתם. יש לציין, כי שואב נמוך שיש בו קוטר קטן, ינקה הרבה יותר טוב תחת הריהוט, כמו ספה , שולחן או מזנון.  יש לדעת כי מצד אחד, שואב אבק קטן, אמנם יכול לחדור מתחת לרהיטים ולנקות, אך מצד שני, מכל האשפה שלו יהיה קטן בהתאם לגובהו וגודלו.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי נוטריוןייפוי כח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי שמסמיך אדם לפעול בשמו של אדם אחר. זהו מסמך כתוב שנותן לאדם סמכות לקבל...
קרא עוד »
דצמ 21, 2022
כיצד ביובית יכולה לעזור בתחזוקת העסק?
לוודא שהאספקה מגיעה בזמן, לדאוג לניקיון, לשלם משכורות בזמן ולהיות נחמד ללקוחות - אם יש לך עסק אתה בטח...
קרא עוד »
דצמ 18, 2017
איפה אפשר לקנות נרגילה חשמלית?
נרגילות חשמליות הפכו לחלופה פופולרית לעישון נרגילה מסורתי, ומציעות דרך ניידת ונוחה ליהנות מהטעמים...
קרא עוד »
יול 17, 2023