פינוי דירה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פינוי בתים ישנים לצורך השבחת הנכס

עומד לרשותכם בית ישן אותו רכשתם או ירשתם לא מזמן? רוצים לחדש את סביבת המגורים וליהנות מעלייה יחסית של ערך הנכס? זה הזמן לדעת הכול על שירותי פינוי בתים ישנים לצורך השבחתם.

השירות לפינוי תכולה מבתים הוא למעשה הגדרה כללית למגוון רחב של עבודות פינוי שונות המוצעות לכל אחד ואחת מכם המעוניין לפנות משטח ביתו תכולה מיותרת או ישנה. פינוי בתים ישנים הינו אחד מהשירותים המוצעים לכם והוא כולל ביצוע עבודות פינוי של כל פריט תכולה ישן או מיותר המצוי בסביבת המגורים.

פינוי דירה

פינוי בתים ישנים מתבצע על ידי צוותי ואנשי פינוי דירה מנוסים ומיומנים המתמחים בביצוע עבודות פינוי מהירות ובטיחותיות שעם סיומן תוכלו ליהנות גם מביצוע עבודות ניקיון כלליות בדרך לחידוש סביבת המגורים והשבחתו של הנכס.

את פעולת הפינוי בבתים הישנים ניתן ליישם בכל סביבת מגורים, וכל זאת ללא קשר להיקף וסוג התכולה המיותרת המיועדת לפינוי. חברות פינוי מובילות בתחום מעמידות לרשותכם הליך פינוי המתבצע בעזרת מערכות ציוד מקצועיות המייעלות את הליך הפינוי.

מהן הפעולות התורמות להשבחת הנכס?

מעבר להליכי ההוצאה והפינוי של פריטי התכולה הישנים משטח הדירה, ומעבר לעובדה שהליך הפינוי מאפשר לכם "לאוורר" את סביבת המגורים מכל אותם פריטי תכולה ישנים, הליך זה כולל בתוכו גם פעולות נקודתיות המיועדות לצרכי ארגון מחדש של סביבת המגורים וניקיונה.

בין יתר הפעולות המיושמות על ידי חברות פינוי דירה מובילות עם סיום הליכי ההוצאה והפינוי של פריטי התכולה המיותרת תוכלו למצוא:

  1. חיטוי יסודי של מתקני הדירה –חידוש ברזים, כיורים, אסלות, אמבטיות וכדומה.
  2. שטיפה יסודית של חלל הבית וסביבתו
  3. פירוק ארונות קיר וארונות מטבח הרוסים
  4. סיוד קירות –טיפול בנגעים שונים המופיעים על גבי קירות הדירה: עובש, סימני רטיבות, ריקבון, קילוף, פטרת הקיר וכדומה.
  5. צביעת קירות הדירה בגוון הרצוי לכם
  6. שירותי הדברה

ובמידת הצורך, גם תיקון או החלפה של מתקנים שונים בשטח הדירה בהתאם למצבם.

עם סיום הפעולות הנ"ל, גם אתם תוכלו ליהנות מסביבת מגורים נקייה, מסודרת ומטופחת ובכך העלתם את הערך של הדירה המוזנחת שעמדה לרשותכם.

 

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email