מזרן
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

יתרונות של יבוא רהיטים מסין

ישראלים רכבים החלו בזמן האחרון לייבא יותר מוצרים לבית, לעסק ולמשפחה מסין. בין המוצרים בולטים בעיקר רהיטים שנועדו גם לצרכן הפרטי וגם לצרכן העסקי. יבוא רהיטים מסין הפך פופולארי ולא בכדי,  ויש לו יתרונות רבים. אז מהן היתרונות של יבוא רהיטים מסין? הכל במאמר הבא.

חסכון בעלויות – כאשר אנו מייבאים רהיטים מסין אחד היתרונות הבולטים שמלווים אותנו הוא חסכון בעלויות. כאשר אנו עושים יבוא מסוג זה, אנו שומרים על מחיר הרהיטים תוך שאנו חוסכים את פערי התיווך הגדולים במיוחד החלים על יבוא שאינו מגיע מסין.

מחיר ריהוט זול יותר – כידוע, כל מה שמיוצר בסין הינו זול יותר, גם הרהיטים. כאשר אנו מייבאים ריהוט לבית הפרטי שלנו או לעסק, אנו יכולים ליהנות מריהוט זול יותר. בנוסף, כאשר אנו מייבאים את הריהוט בכמויות, אנחנו יכולים ליהנות ממחירי עלות טובים יותר גם ביבוא וגם במשלוח עצמו.רהיטי ילדים ונוער

ספקים אמינים יותר – כידוע, סין הפכה בשנים האחרונות למעצמה בכל הנוגע למכירות וייצוא לחו"ל ואנחנו כצרכנים נהנים מהיותה מעצמה ומתחרות בלתי פוסקת בין היצואנים שבה. בשל התחרות אנו נהנים מספקים אמינים יותר שמייצאים את הרהיטים עם מתן שירות ללא רבב המתרחש בצורה מהירה במיוחד, לדוגמה חברת tradeiton.

איכות ומגוון – הצצה באתרי האינטרנט של מוכרי הרהיטים בסין מאפשרת לנו מגון אינסופי של רהוט מסין. כיום הריהוט איכותי, מיוצר ממגוון עצים, חומרים וגוונים ואנו יכולים ליהנות משלל רהוטים ומגוון אינסופי.

עיצוב הבית בצורה חסכונית יותר – רכישת ריהוט מסין ויבוא רהיטים מסין מאפשר לנו רווח לשכור שירותים של מעצבי פנים. בתוך כך שחסכנו את פערי התיווך והמחירים של רכישת הריהוט בארץ, אנחנו יכולים ליהנות משירותים של מעצבי פנים.

חידושים אוניברסאליים – יתרון נוסף של יבוא ריהוט מסין הוא שהסינים מושפעים בעיצוב הרהיטים שלהם מעיצובים מכל העולם, בעוד בארץ מקובעים המעצבים בעיצוב מיושן מעט. כאשר אנו מקבלים אפשרויות חדישות בעיצוב, אנו מקבלים השראה חדשה לעיצוב הבית, ולכן אנו יכולים ליהנות מכל מה שחדיש, אופנתי ונכון בעיצוב ריהוט כיום.

לסיכום, אם אתם מעצבים בית חדש, רוצים להוסיף פריטי עיצוב מעניינים לביתכם, או מעוניינים לייבא סחורה חדשה לעסק שלכם – ייבוא מסין היא התשובה בעיצוב.

Share this post

גלילה לראש העמוד