4
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עגלת מאמס אנד פאפס

אם בעבר היינו רגילים לראות רק אימהות מסיעות את ילדיהן בעגלה, הרי שהחל משנות התשעים אנחנו עדים לשינוי בנושא זה וכיום לא מעט אבות נהנים לקחת את הילד בעגלה אל מקומות שונים. אנחנו יכולים לראות אבות לוקחים את ילדיהם בעגלה בטיולים בעיר, בפארק, בטיילת של הים ולא פעם הם אפילו לוקחים אותם איתם לרוץ בבוקר, גם אם מדובר בריצה קלה מאוד, הרי עדיין עבור אבות רבים, מדובר על מסורת חדשה שהם מאמצים עד אשר הילד גדל.

בהתאם לכך, אנחנו יכולים לראות סדרת עגלות בשם מאמס אנד פאפס, אשר לפי השם אנחנו יכולים להבין שהיא פונה לא רק אל האימהות אלא גם אל האבות. סדרת עגלות זו מיועדות לכל מי שרוצה את ילדיו לטיול בעגלה וליהנות מכך.

עגלת מאמס אנד פאפס

לפני שנסביר על היתרונות של סדרת עגלות מאמס אנד פאפס, נציין שסדרה זו מאוד פופולארית בקרב הורים רבים, לא רק בזכות המאפיינים הייחודים שלה אלא בעיקר בזכות העובדה שמדובר על מוצר איכותי מאוד שיכול להתאים לילד מגיל צעיר עד השלב בו הוא כבר לא צריך את העגלה. למעשה מדובר באחת העגלות היחידות שניתן להשתמש בהן מהשלב שהתינוק נולד עד גמר השימוש בעגלה או בטיולון, זו בזכות המבנה הייחודי שלה והפינוקים השונים שהיא מכילה. מה שהופך את השימוש בה לזול ויעיל, וכאמור, נוח גם לאימא וגם לאבא ובוודאי שגם לתינוק.

היתרונות של עגלת מאמס אנד פאפס

 

כאמור היתרון הגדול של עגלה זו, ניתן להשתמש בה מהשלב בו התינוק נולד עד השלב בו הוא גדל ואיננו צריך עוד להשתמש בעגלה. אך זה רק יתרון אחד של סדרת עגלות זו על פני עגלות אחרות בשוק.

יתרון ייחודי אחר, הוא היכולת של העגלה לנסוע על פני כל שטח. הגלגלים של העגלה הינם מעובים ולכן ניתן בהם בתנאי שטח שונים. זה מאפשר לקחת את הילדים לטיול בעיר ובטבע עם העגלה ואין צורך להשתמש בעגלות או בכלים חלופיים.

יתרון נוסף שכל הורה ידע להעריך, מדובר בעגלה שקל מאוד לקפל אותה. מה שאומר שניתן להכניס אותה לכלי רכב שונים מבלי בעיה. מדובר בעגלה מרווחת ורחבה, אשר אפשר לקפל אותה בקלות רבה ובכך להכניס אותה לתא המטען של הרכב וכן למקומות אחרים, בהתאם לצורך.

עגלת מאמס אנד פאפס כולל אמצעי בטיחות מובילים, היא עומדת בכל התקנים הנדרשים על פי החוק, ומכילה ריפוד נוח ונעים אשר מאפשר לתינוק לשבת בעגלה בצורה נוחה ובטוחה.

לפני סיום חשוב לומר, השימוש בעגלת מאמס אנד פאפס הוא נוח מאוד עבור ההורים, מאחר והיא כוללת ידית מיוחדת שמאפשרת להתאים את גובה העגלה לגובה הידיים. כך חווית הנסיעה בעגלה מועברת גם לילד וגם להורים, לאבא ולאימא.

 

מידע נוסף על מגוון עגלות מאמס אנד פאפס

עגלת תינוק מאמס אנד פאפס ארמדילו פליפ

עגלת תינוק מאמס אנד פאפס סולה כרום 2

 

Share this post

גלילה לראש העמוד