רקדנית בטן בדרום
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך בוחרים רקדנית בטן בדרום

אם אתם מתכננים אירוע שאליו מוזמנים אנשים רבים, ייתכן ותרצו להזמין אליו גם תכנית אמנותית. מלבד האוכל, השתייה והמוזיקה, אומן אורח עשוי "להרים" את החגיגה, ולייצר אווירה כיפית שתגרום לכולם ליהנות מאוד. רקדניות בטן הן אטרקציה נהדרת לשמחות מכל מיני סוגים, ובמידה ואתם מתגוררים בדרום ותוהים כיצד למצוא את הרקדנית המתאימה לאירוע שלכם- חשוב שתחשבו על כמה דברים, עוד לפני שתתחילו לחפש.

מהו סוג האירוע?

רקדנית בטן עשויה להתאים למגוון רחב של אירועים, בין אם אלו חתונות, בר מצוות או מסיבות בעבודה. עם זאת חשוב להבחין בין אירוע שיש בו מאורע מרכזי טבעי- כמו למשל, חופה באירוע של חתונה- לבין כזה שאומן יהווה בו את מרכז העניינים- כמו במקרה של מסיבה של חברים לעבודה. בחתונה ייתכן ותצטרכו להסתפק במופע קצר יחסית של הרקדנית, או לחילופין לשלב אותה בשלב הריקודים על הרחבה, בתור אטרקציה שתלהיב את האורחים ותעודד אותם לקום מהכיסאות ולהצטרף לריקוד. לעומת זאת, באירוע של חברים לעבודה מומלץ לאפשר לרקדנית הבטן לקיים מופע ארוך יותר, ואולי אפילו בשילוב סדנה כלשהיא לריקודים, למי שזה כמובן מתאים לו- במרבית המקרים יהיו אלו בעיקר נשים.

כמות המוזמנים והתקציב העומד לרשותכם

לאירועים קטנים ייתכן שניתן יהיה להסתפק ברקדנית אחת, ואילו לאירועים של כמה מאות אנשים- תוכלו להזמין מופע של כמה רקדניות יחד. חשוב לשים דגש על האופי של המוזמנים, ובהתאם לכך- לבדוק מול הרקדנית לגבי המוזיקה שהיא מביאה עמה, והמלבושים שלה לצורך המופע. אולי תעדיפו שהיא תלבש בגדים צנועים יחסית, על מנת למנוע אי-נעימויות מול קהלים מסוימים- ובכל מקרה- אם נושא זה חשוב עבורכם, ציינו זאת כבר בשיחה הטלפונית עמה.

איך לבחור את הרקדנית המתאימה לאירוע שלכם?

באמצעות אתרי האינטרנט תוכלו להתרשם מהופעות של הרקדנית, לבדוק אילו שירותים היא מציעה- כמו לדוגמה קורסים לריקוד או הרצאות בליווי סדנה קצרה- וגם לוודא שהיא מתגוררת באזור הדרום, על מנת לקבוע עמה שעת הגעה שהיא תוכל לעמוד בה בקלות. אין כמו לראות "תיק עבודות" של כל בעל מקצוע, בטרם שכירת שירותיו- ובמקרה של רקדניות בטן זה מומלץ במיוחד, ויאפשר לכם לבחור את הרקדנית שתתאים לכם מבחינת סגנון הלבוש, הריקוד, המוזיקה והאווירה שהיא מייצרת במהלך הופעתה.

Share this post

גלילה לראש העמוד