איך מאווררים את הבית בקיץ?

מאווררים את הבית

בימי הקיץ החמים אנו מחפשים את הדרך הטובה, אך גם חסכונית יותר לאוורר את הבית. כיום ישנן מגוון אופציות לאוור הבית בקיץ, בין אם מדובר במזגן, מאוור תקרה, מאוורר תעשייתי, מאוורר רגיל, פתיחת חלונות, ועוד. אז מה היתרונות והחסרונות של כל אחת משיטות האוורור? הכל בהמשך.

מאווררים את הבית

מאוורר תקרה – מאווררי תקרה הם שיטה מעולה לאורר הבית. המאווררים אינם תופסים מקום, הם מפזרים בצורה אחידה את האוויר, הם אינם גוזלים חשמל רב, וניתן להשיג אותם בגדלים שונים. החיסרון היחיד של מאווררי תקרה הם שהם אינם מאווררים נקודתית, אלא הם נפרסים אל שטחים גדולים יותר.

מזגנים – מזגנים הם דרך נפוצה לאוורור בתים וכיום יותר ויותר  אנשים מתקינים מזגנים בבתיהם. עם זאת מזגנים ידועים בחסרונות רבים – כמו צריכת חשמל גבוהה, זיהום אוויר, קירור יתר של הבית, ומלחמה בלתי פוסקת על טמפרטורת המזגן. בשל כך אנשים רבים מעדיפים מאוורר תקרה על גבי מזגן.

מאוורר תעשייתי – מאווררים תעשייתיים הם דרך נוספת לקירור הבית בקיץ, אך הם מתאימים לבתים גדולים במיוחד. חשוב לדעת שמאוור תעשייתי כשמו כן הוא – תעשייתי והוא מעיף את האוויר בצורה עוצמתית, ולכן הוא מתאים לבתים עם סלונים גדולים במיוחד, או למבנה תעשיה גדולים. ולכן יש לחשוב טוב לפני שרוכשים אותו לקירור ביתי.

מאוורר עומד על רגל – מאוור זה הוא מאוורר ביתי שעומד על רגל. מאוורר מסוג זה מתאים לדירות ובתים פרטיים, והוא נועד לאוורר מקומי. עם זאת למאוורר זה חסרון, והוא אוורר חללים קטנים יותר והוא תופס מקום בשל הרגל עליו הוא מונח, ועלול להיות פחות נוח גם לתפעול וגם להתנידות ברחבי הבית.

פתיחת חלונות – פתיחת חלונות מאפשרת כניסה טבעית של אוויר אל רחבי הבית. האוויר שנכנס לבית מאפשר מצד אחד אוורר, וזאת במקומות שיש הרריים שיש בהם אוויר וזרימה אוויר טבעית ולא לחות ואוויר עומד. מצד שני בחלונות שאינם מרושתים, ישנה כניסה של חרקים, זבובים וזוחלים אל הבית ולכן יש להיזהר מפתיחת חלונות לא מבוקרת, וחשוב לא לפתוח חלונות כאשר אין רשתות על גבי החלונות.

לסיכום, כאשר אתם רוצים לאורר את הבית יש לבדוק את האופציות הנוחות והמקובלות ביותר על כל בני הבית. לפני שאתם משקיעים כסף רב על מיזוג אוויר, בדקו מה האופציות המשתלמות ביותר, ומהן האופציות שיכולות לחסוך כסף ולאפשר אוורור בריא וטוב לכל בני המשפחה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אף כמו של הידועניות: משאלה לגיטימית עבור ניתוחי אף?
אתן מרעיפות עליהן לייקים, צופות בכל סרטון שהן מעלות, משתפות את הפוסטים שלהן וגם רוכשות מוצרים עם קוד...
קרא עוד »
נוב 17, 2022
היתרונות של סודוקו לפיתוח המחשבה
סודוקו הינו משחק לוח יפני שבו יש למקם ספרות מ- 1 עד 9 כך שבכל שורה, טור או ריבועים בעלי 9 משבצות, כל מספר...
קרא עוד »
יונ 14, 2016
איך בודקים את טריות הכריכים שאתם מזמינים
אין דבר יותר מתסכל מלאכול כריך לא טרי. כאשר אנו קונים כריך במזנון או מחברת קייטרינג, אנו מצפים לקבל...
קרא עוד »
אפר 16, 2017