איזה בעלי חיים בדך כלל מופיעים בקיץ וצריך להדביר אותם

עונת הקיץ מביאה איתה חום, לחות, והרבה מאוד חרקים

ממש כמו שיש אנשים המעדיפים את הקיץ החם על החורף הקר, כך גם יש לא מעט חרקים שאוהבים לבוא לבקר אותנו דווקא בקיץ. אם החום הכבד, הלחות, והמדוזות לא הכבידו עליכם מספיק, אז גם דגי הכסף, התיקנים, הזבובים, היתושים, והרימות החליטו לקפוץ לביקור ולהכביד עליכם את הקיץ אף יותר. בעוד חלק מהחרקים הללו אינם מזיקים לבני אדם, רובם עשויים לגרום למחלות, נזק למזון ולרכוש, ולעוד שלל צרות כאלו ואחרות. בכדי להימנע מהביקור הלא כל כך נעים של חרקים אלו, ניתן לשכור שירותי הדברה אשר ירחיקו את המבקרים הלא קרואים הללו מביתכם בתקופת הקיץ.

מהם החרקים הנפוצים בתקופת הקיץ?herbicide-587589__3401

כאמור, ישנם חרקים מסוימים שנהנים ממזג האוויר החם והלח ואוהבים לבוא לבקר אותנו דווקא בקיץ. הכנו עבורכם רשימה המתארת את החרקים השונים ואיך הם מזיקים.

  • תיקנים – אין אדם שנהנה מהמראה של ג'וק באמצע המטבח, סלון, אמבטיה, או בכלל. התיקנים, ג'וקים או מקקים בלשון העם, הם חרקים די מגעילים למראה, ולמעשה הם יכולים לפגוע בבריאות בצורות קשות ביותר. התיקנים חיים לרוב בביוב ולרוב נכנסים לביתכם דרך צינורות הביוב (לעיתים הם גם מתעופפים פנימה). לכן התיקנים נושאים עימם מחלות רבות אשר הם קולטים במערכת הביוב. אם יש לכם בעיה של תיקנים חשוב מאוד להזמין שירותי הדברה מאחר והם מהווים סכנה ממשית לבריאות
  • דג כסף – זהו חרק מאוד נפוץ בהרבה בתים שלרוב לא יודעים מה שמו. החרק קיבל את שמו מאחר וצורתו מזכירה דג וצבעו כסוף. חרק זה ניזון מעמילנים הנמצאים בבגדים, ספרים, טפטים, וכדומה.
  • נמלים וטרמיטים – אלו חרקים מאותה משפחה, כאשר נמלים לרוב אינן מזיקות אבל טרמיטים מכרסמים עץ ויכולים להוות נזק ממשי לריהוט של ביתכם ולעיתים אף לעץ השומר על מבנה הבית כמו למשל בגג. לכן כאשר מזהים טרמיטים רצוי מאוד להזמין שירותי הדברה.

ישנם עוד סוגים רבים של חרקים ומזיקים המגיעים בעונת הקיץ

החרקים המוזכרים למעלה הם רק החרקים הנפוצים ביותר שתתקלו בהם במהלך הקיץ. בנוסף אליהם יש לא מעט חרקים מעופפים דוגמת זבובים ויתושים המהווים מטרד רציני. כדי לעבור את הקיץ בשלווה ובנעימות, כדאי לשכור שירותי הדברה שירחיקו את המזיקים מביתכם לצמיתות.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת שיער בטורקיה – למה דווקא שם
השתלת שיער בטורקיה הופכת לאופציה פופולרית יותר ויותר עבור אלו המבקשים לשקם את שיערם. למדינה היסטוריה...
קרא עוד »
מרץ 21, 2023
משתלה לצמחי אוויר? יש דבר כזה
באופן די טבעי עד אשר אנשים לא החלו לייבא את הצמחים הללו לארץ, מעטים היו האנשים אשר הכירו את הענף של...
קרא עוד »
ספט 30, 2018
איך בוחרים רקדנית בטן בדרום
אם אתם מתכננים אירוע שאליו מוזמנים אנשים רבים, ייתכן ותרצו להזמין אליו גם תכנית אמנותית. מלבד האוכל,...
קרא עוד »
מרץ 20, 2017