מטבחים כפריים מעוצבים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מטבחים כפריים מעוצבים

מטבחים כפריים מעוצבים סגנון עיצוב המטבח החדש!

בישול איכותי מתחיל בתכנון המטבח, שואלים איך זה קשור?
ובכן פשוט מאד כאשר המטבח מתוכנן ומעוצב לפי הצרכים האמיתיים שלכם, אם זה מבחינת שטח עבודה, שטחי אחסון, ארונות מטבח גישה נוחה ועוד.
כך חווית הבישול והאפייה תהיה הרבה יותר נעימה ונוחה, וכשנוח לנו אנו יותר שמחים ומאושרים ורוצים לייצר עוד.
אתם לא חייבים להיות שפים או בשלני על, פשוט מאד כאשר אתם רוצים לבשל או לאפות התאימו את סגנון המטבח לצרכים שלכם. אנו יכולים לראות את החשיבות הרבה שנותנים למטבח בתכנון ובעיצוב הוא בהחלט מקבל משקל רב בנושא.
מטבח שמשדר חמימות ועיצוב.
נושא עיצוב המטבח לאחרונה תופס כותרות ואנו רואים סוגים שונים של מטבחים מיוחדים בעיצובים מרהיבים, אחד הסגנונות הבולטים ביותר הוא הסגנון הכפרי, מדובר על מטבח מעוצב המשדר חמימות ורכות, ומעוצב באופן פרקטי ומתאים לטכנולוגיה של היום.
מטבחים מעוצבים כפריים הם פופולאריים משום שהם אינם בולטים בעיצוב שלהם אבל בהחלט נותנים את המקום המכובד שלהם ויוצרים בבית שילוב של משפחה, עוצמה ועיצוב.

המטבח הוא החדר הכי בולט בבית

אם בעבר היינו רואים מטבחים מופרדים בין הסלון לפינת האוכל , וכל מטרת המטבח בעבר הייתה לבשל ולהוציא את האוכל לפינת מטבחים כפריים מעוצביםהאוכל או לסלון, אבל היום המצב שונה ועיצוב המטבח קיבל ביטוי חדש.
זה מתחיל בעיצוב, ברוב הבתים ניתן לראות כי המטבח הוא בקו ישיר עם הסלון ולא כיחידה נפרדת, מה שבעצם מגדיל את החלל, יחד עם זאת במטבח עושים את הכל, מבשלים, אופים ואפילו יושבים לאכול אפשר לראות זאת במטבחים רבים שיש להם יחידת אחסון כלומר אי באמצע ומסביב יש כסאות לישיבה.
איך יודעים להתאים את המטבח לצרכים האישיים?
כדי למקסם את הפוטנציאל הגדול במטבחים כפריים מעוצבים חשוב מאד להתאים אותם לצרכים האישיים של כל משפחה, כיצד? מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום ואפילו להתייעץ עם נגר מטבחים מיומן ובעל חוש עיצובי כדי לקבל תמונה מקצועית שתתאים לעיצוב המטבח כמו למשל: האם מדובר במשפחה צעירה, מבוגרת?
האם יש ילדים במשפחה?
מה גילאי הילדים?
האם יש צורך בשני כיורים להפרדה בין בשר לחלב?
אם מדובר במשפחה עם ילדים קטנים חשוב מאד שהכל יהיה נגיש ואם אוכלים במטבח הכיסאות צריכים להיות בהתאמה לגובה שלהם.

העיצוב הפנימי של המטבח קיבל חשיבות רבה

בעבר לא התייחסו ממש לעיצוב הפנימי של המטבח, נכון היו דלתות למטבח כיורים ועוד ובזה הסתכם הנושא, אבל עם השנים המטבח קיבל לבוש חדש וכיום הוא חלק בלתי נפרד ואפילו חשוב בעיקרו בבית.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על מטבח מעץ מלא במחיר משתלם לכל כיס

Share this post

גלילה לראש העמוד