כמה עולה ניקיון דירה חדשה? פרמטרים המשפיעים על המחיר

יש מספר גורמים שיקבעו כמה יעלה לנקות את הדירה החדשה בעזרת שירות מקצועי הניתן על ידי חברות מנוסות:

א. גודל הדירה – הגודל של הדירה הוא הפקטור העיקרי בהצעת המחיר שתקבלו. ככל שהדירה גדולה יותר המחיר יעלה, אך העלות לכל מ"ר תרד. במילים אחרות, עליכם להביא בחשבון את ההשפעה של גודל הדירה על שירותי הניקיון ובמידת הצורך גם על ההדברה. מצד שני, סביר להניח שלא תוכלו לנקות את הדירה החדשה והגדולה בעצמכם בלבד. לכן בכל מקרה השירות הוא הפתרון המשתלם והמומלץ.

ב. סוג הניקוי – יש הרבה סוגים של שירותים הניתנים על ידי חברות מקצועיות עבור בעלי דירות חדשות ופרטיות. ראשית, אפשר לתאם שירות הכולל ניקוי כללי בלבד. שנית, ניתן לברר על שירות שבו מבצעים קרצוף והברקת מרצפות מסוג שיש, פורצלן ורצפת סומסום. בנוסף, חלק מהשירותים מיועדים עבור תריסים וחלונות ולכן הם כוללים מסילות, מסגרות ומשקופים. ככל שהשירות ספציפי ומתקדם יותר, כך צפוי המחיר שלו לעלות.

ג. הכנות נדרשות – בכל דירה חדשה נדרשים נציגי החברה להגיע מראש כדי לבצע את ההכנות הנדרשות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הדירה החדשה מהקבלן לא מגיעה נקייה ומצוחצחת. גם אחרי שמקבלים אישור אכלוס נשארים בדירה ציוד של אנשי המקצוע, פסולת בנייה ולא שאריות נוספות. ההכנות הנדרשות למתן השירות כוללות גם הזזת רהיטים ופינוי של חלק מהחדרים. עם זאת, הדרך לחסוך בהוצאות היא לבצע את ההכנות הנדרשות לבד. כך ניתן להזמין את נציגי החברה המבצעים את העבודה לניקיון בלבד.

טווח מחיריםbrush-15931_960_7201

מכל האמור לעיל אפשר להבין למה טווח המחירים של השירות רחב ומגוון. קודם כל, דירת חדר חדשה תוכלו לנקות במחיר של 600-700 ש"ח ולהוסיף גם שירותי קרצוף והברקת מרצפות. במידה ומדובר על שירות הניתן מיד לאחר השיפוץ או המעבר לדירה חדשה, תטרכו לשלם תוספת של בערך 10%. בדירת 2 חדרים השירות הממוצע יעלה 800-1,100 ש"ח ובדירת 3 חדרים תשלמו 1,200-1,400 ש"ח. בדירת 5 חדרים השירות יעלה 1,500-1,650 ש"ח. זו גם הדירה שבה מומלץ לשלב שירותי קרצוף, הברקה וניקוי של תריסים וחלונות לרבות מסילות, מסגרות ומשקופים.

נסו לקבל המלצות על חברות ניקיון לפני שאתם מזמינים את השירות. אל תתייחסו רק לשיקולי המחיר וזכרו שמדובר על שירות שיקבע בין היתר גם את רמת החיים שלכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריפוד ספות
כיום, עם התקדמות הרפואה, אנשים יכולים להיכנס לקליניקה של המנתח הפלסטי ולצאת ממנו צעירים בעשרות שנים....
קרא עוד »
אוג 13, 2018
מדבקות קיר לילדים
פעם מדבקות שימשו בתור עזרי לימודים או בתור משחק ושעשוע לילדים. כיום, סוג מיוחד של מדבקות יכול להיות...
קרא עוד »
נוב 10, 2021
נגן סקסופון לחתונות
אין דבר מרגש יותר מאשר יום החתונה. מלבד החשש שהכל יתנהל בצורה טובה וכל האורחים ייהנו מערב נעים וטעים...
קרא עוד »
ינו 28, 2016