אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מקורות מימון של קלנועית 

קלנועיות הם בחירה פופולרית יותר ויותר לתחבורה אישית ויומיומית. למרות המחיר הסביר שלהם, רכישת קטנוע על הסף יכולה להיות קשה בתקציב שלך. למרבה המזל, ישנן מספר אפשרויות מימון זמינות כדי להפוך את הבעלות על קטנוע לאפשרות. להלן מספר מקורות מימון לקטנועים.

מימון ישיר

סוכנויות קטנועים רבות מציעות מימון לסוכנות בה הלקוח יכול לרכוש קלנועית חדשה או משומשת עם אפשרות הלוואה המתאימה לתקציב שלו. הסוכנות תאשר את ההלוואה שלך במקום, ובדרך כלל תוכל לקחת את הקטנוע הביתה באותו היום או תוך מספר ימים. חיוני להשוות בין אפשרויות הלוואות מסוכנויות שונות לפני קבלת החלטה סופית.

כרטיסי אשראי

ניתן להשתמש בכרטיסי אשראי גם למימון רכישת קלנועית. הם מספקים גמישות רבה יותר בהשוואה להלוואות שכן ניתן לבחור את ציר הזמן של ההחזר. למרות שכרטיסי אשראי יכולים להגיע עם ריביות גבוהות, אם אתה משלם את היתרה במהירות או מנצל ריביות מבוא של 0%, זה יכול להיות ניתן לניהול.

הלוואות אישיות

ניתן לקחת הלוואות אישיות ממוסדות פיננסיים מבוססים למימון רכישת קטנוע. הלוואות אלו מגיעות לרוב עם תשלום חודשי קבוע לאורך תקופה מוגדרת, כגון החזר של שלוש עד חמש שנים. איגודי אשראי ובנקים הם הנפוצים ביותר לקבל מהם הלוואות אישיות. עם זאת, הבטחת הלוואה אישית דורשת היסטוריית אשראי טובה, וסביר להניח שתשלמו ריבית גבוהה יותר מאשר הלוואה מאובטחת.

מגוון קלנועיות משומשות במחירים משתלמים באתר חשמלית ריידר

הלוואת הון עצמי

נניח שאתה הבעלים של הנכס שלך ושילמת אחוז מסוים מהמשכנתא שלך. במקרה כזה, זו יכולה להיות הזדמנות אידיאלית לרכוש הלוואת הון עצמי לבית. הלוואות אלו יכולות לשמש למימון רכישת קטנוע, עם תשלומים שבדרך כלל נמוכים מאלו של אפשרויות הלוואה אחרות.

לסיכום

מימון הוא אופציה מצוינת למי שלא מצליח לרכוש קטנוע על הסף. מחקר, תכנון והשוואה מדוקדקת של מקורות מימון ותנאי תשלום שונים יאפשרו לכם להשקיע בקלנועית שלכם, עם אפשרות מימון שמתאימה לכם. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחר באפשרות מימון המתאימה לך מבחינה כלכלית ובעלת תנאי החזר נוחים.  מידע נוסף באתר חשמלית ריידר

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email