אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קורס מסחר עצמאי – למי זה מתאים?

"קורס מסחר עצמאי" הינו קורס מסחר עצמאי. זהו קורס שנוצר ופותח על ידי הסופרת, העוסקת בתחום זה זמן רב. הקורס מכסה את כל היבטי המסחר, מהיסודות ועד למושגים מתקדמים. ניתן להשתמש בו כקורס מבוא או כריענון לאחר לימוד היסודות. הספר מעוצב בצורה כזו שהוא יהיה שימושי לסוחרים מתחילים ומנוסים כאחד – הוא מכיל את כל מה שאתה צריך לדעת על מסחר עם כלל מפתח אחד בלבד: "סחור במשהו שאתה לא מבין!". הספר יהיה שימושי לא רק למי שרוצה ללמוד לסחור אלא גם למי שרוצה להרחיב את הידע שלו על השוק ולהקים עסק משלו.

מה לומדים בקורס מסחר עצמאי?

הקורס מיועד לסוחרים שרוצים להרוויח קצת הכנסה נוספת. זה לא מיועד למתחילים, אלא לסוחרים בינוניים שיש להם קצת ניסיון ומחפשים דרך חדשה להרוויח רווח. הקורס מכסה את היסודות של מסחר והשקעה במניות, אג"ח וסחורות. זוהי גישה מעשית שבה תלמדו על יסודות המסחר, כיצד פועלים השווקים וכיצד תוכלו להשתמש בהם כדי להרוויח כסף. 

היתרונות של קורס מסחר עצמאי?

קורס מסחר עצמאי באתר בורסה גרף הוא קורס מקוון שעוזר לך לפתח את כישורי המסחר שלך. הוא עוצב על ידי סוחרים מנוסים והוא פותח על ידם. הקורס מיועד לאנשים המעוניינים במסחר ורוצים לבחון את הפוטנציאל שלהם בתחום. מלמדים אותו מספר סוחרים ומומחים בתחום. הקורס מחולק לארבעה חלקים: זיהוי החוזקות שלך, סחר עם משמעת, קח רווחי שוק והתחל לסחור. החלק האחרון של הקורס מלמד אותך כיצד לסחור בהצלחה בשוק. סרטון זה ילמד אותך כיצד לסחור בהצלחה לאורך תקופה ארוכה ויעזור להרוויח כסף באינטרנט. ברצוננו להזהיר אותך שהמדריך הזה אינו שלם מכיוון שאיננו מתכוונים ללמד הכל בפירוט כאן. 

למי זה מתאים?

קורס ניתוח טכני ומסחר עצמאי הוא הזדמנות מצוינת לכל מי שרוצה ללמוד איך לסחור במניות, מטבעות וסחורות. הקורס יעזור לך לפתח את הידע והמיומנויות הדרושים למסחר בעצמך. אתה אמור להיות מסוגל לסחור במניות, מטבעות וסחורות בביטחון.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email