דק
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

האלמנטים שאתם חייבים לשלב בגינה הביתית

דקאתם חושבים כיצד תוכלו להפוך את הגינה שלכם למרכז הבית? או לפחות לחלק בלתי נפרד מהבית כולו? אם כך, אתם צודקים, כי אחרת למה לחיות בבית עם גינה? לא מעט אנשים חולמים שיהיה להם בית עם גינה אך ביום שבו הם מגשימים את החלום הם מתחילים להזניח את החלק החיצוני של הבית. אומנם זה נכון שלא תמיד יהיה לקל לטפח גינה יפה, אך יש כמה אלמנטים שבהחלט יוכלו לעזור לכם בכך, אז למה שלא תשקיעו רגע מחשבה בעניין? דקים ופרגולות זו יכולה להיות בחירה נהדרת כי דק יוצר תחושה של חלוקה וסדר ואילו פרגולה מגנה עליכם מהשמש הקופחת והחזקה שיש לנו כאן בישראל. לכן שילוב של שני אלמנטים כאלה מאוד מומלץ, קל וחומר אם מדובר על אלמנטים שעשויים מעץ חזק ויציב כמו איפאה.

לבחור את העץ הנכון

אם חשבתם לרגע שזה במקרה שבהרבה מאוד בתים בישראל ניתן לראות שנעשה שימוש בעץ איפאה, כדאי שתדעו שאתם טועים. הבחירה לבנות דק איפאה זו בחירה מדויקת ונכונה כי מדובר על עץ חזק, יציב, עמיד ויפה, וזה בדיוק כל מה שאתם צריכים בגינה שלכם. אסור לשכוח שהדק והפרגולה שאתם מתקינים בחוץ צריכים להתמודד עם תנאי אקלים לא פשוטים כמו שמש, לחות וגשם, ולכן חשוב כל כך לשלב רק עץ איכותי שמחזיק מעמד לשנים רבות. כל אופציה אחרת יכולה אומנם להיות יותר זולה אך ההנאה ממנה תהייה הרבה יותר קטנה כי מדובר על עצים שאין להם את העמידות שיש לעץ האיפאה.

בחירת אנשי המקצוע שלכם

מעבר לכך שכדאי יהיה להתקין רק דק איפאה ופרגולה שעשויה מעצים חזקים, כדאי יהיה לבדוק גם בידי מי אתם מפקידים את המשימה. יש היום לא מעט אנשי מקצוע שיכולים להציע לכם שירות בתחום הזה אך לא בכל מקום תמצאו את המומחים בתחום. השילוב שאתם מחפשים צריך לכלול:

  • חומרי גלם איכותיים
  • שירות אדיב ומקצועי
  • מחירים נוחים
  • עמידה בלוחות זמנים
  • עבודה מקצועית וטובה

לכן כדאי לבדוק בשבע עיניים אל מי אתם פונים כי פרגולה ודק לגינה חייבים להיבנות בצורה הכי בטיחותית שאפשר.

Share this post

גלילה לראש העמוד